4Story Birliklere asker toplama

'Oyun Bölümü' forumunda okkan tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. 4Story Birliklere asker toplama

  Görev veren: Eğitimci Marad

  Seviye Aralığı: 1

  Görev Hedefi

  Kampin öteki ucundaki Payon ile konus.

  Tanımlama

  Eğitimci Marad:

  Rahat! Demek sen Valorian karsitisin ve Derion'u koruyan bir muhafiz olmak istiyorsun! Bravo sana! Aramizda kalsin, verdikleri mükafatta hiç fena degil. Katiliyor musun birlige? Asagida \"Kabul et\" e tikla ve ilk görevini alip maceraya basla.

  [Oyuncu İsmi]:

  Tabii, Marad!

  Eğitimci Marad:

  Iyi karar verdin, cesur savasçi! Kampin öbür ucundaki binanin önünde General Payon'u bulabilirsin. Eger nereye gidecegine emin degilsen sag üstteki ufak haritaya bak. Eger görev verebilecegin bir yer ise haritada o yerin üzerinde sari bir soru isareti ortaya çikar. Eger bir yerin üzerinde sari ünlem isareti varsa oradan yeni bir görev alma imkanin var demektir. M ile daha büyük bir harita açip kapatabilirsin. W,A,S ve D tuslariyla hareket edip bosluk tusuyla ziplayabilirsin. Payon'u buldugunda üzerine sag tiklama yapip \"Konus\" seçenegine tiklarsan onunla konusabilirsin veya görevleri alip verebilirsin.

  Görev Ödülü

  Tecrübe: 10EP.
  4

  Sonuç Metini

  Bir sürü basvuran var ancak yeterli çok aday yok. Hm, gerçekten yeterli oldugunu mu göstereceksin simdi? O zaman asagida bulunan \"Sonlandir\" a bas ve görevi tamamlayip yeni bir görev al. Yeni görevleri asagidaki listeden seçip aktiflestirebilirsin.

  Muhafiz mi olmak istiyorsun? Kendi ülkeni korumaktan daha serefli bir meslek yoktur. Iyi karar verdin!