40 gün 40 gece alışveriş festivali

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 26 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. 40 gün 40 gece alışveriş ve eğlence
  [​IMG]
  40 gün 40 gece alışveriş ve eğlence nerede,40 gün 40 gece Alışveriş Caddeleri,40 gün 40 gece Alışveriş Merkezleri

  İstanbul Alışveriş Festivali 40 gün 40 gece !

  İstanbul Alışveriş Festivali, bugün başladı. 40 gün, 40 gece sürecek olan İstanbul Alışveriş Festivali yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olacak gibi görünüyor. İstanbul Alışveriş Festivali, Dubai Alışveriş Festivali 'ne benzer bir program ile turistlerin İstanbul 'da daha fazla alışveriş yapmasını sağlamak için düzenlendi.

  İstanbul 'da 40 gün 40 gece tarihleri

  Alışveriş merkezleri ve birçok ünlü mağazanın bulunduğu caddeler sabahlara kadar açık olacak... 18 Mart – 26 Nisan 2011 tarihleri arasında İstanbul 'daki mağazalar %20 'den başlayan ve %50'lere varan indirimlerle bol satış yapacak.

  40 gün 40 gece alışveriş festivali hangi Caddelerde

  Abdi İpekçi Caddesi, Bağdat Caddesi, Bahariye Caddesi, İstasyon Caddesi, İstiklal Caddesi, Sultanahmet Meydanı.

  40 gün 40 gece alışveriş festivali nerelerde

  212 İstanbul Power Outlet, Akmerkez, Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ataköy Plus, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Capitol Alışveriş Merkezi, Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Carrefour Haramidere AVM, Carrefour İçerenköy AVM, CarrefourSA Bayrampaşa AVM, Kale Outlet Center, Deposite Outlet Merkezi, CarrefourSA Maltepe Park AVM, CarrefourSA Ümraniye AVM, Cevahir Alışveriş Merkezi, City’s Alışveriş Merkezi, Deposite Outlet Merkezi, Forum İstanbul, Galleria Alışveriş Merkezi, Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstinyePark AVM, Pendorya AVM, Profilo Alışveriş Merkezi, Sapphire Çarşı, Starcity Outlet Center, Tepe Nautilus, Torium Alışveriş Merkezi, Via/Port Outlet Shopping, Wedding World Kuyumcukent.
    2. Cevap: 40 gün 40 gece alışveriş festivali

  Hemen koşun durmayın:D
    3. Cevap: 40 gün 40 gece alışveriş festivali

  Alemsin pardussss...:f30::f30:

  Ah istanbul da olsak.....[​IMG]