3g başvurusu Turkcell

'Teknoloji Haberleri' forumunda Dark tarafından 12 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu


 1. Turkcell 3g başvuruları

  Turkcell'in, 3G teknolojisinden 30 Temmuz'dan itibaren yararlanmak isteyen müşterilerinin erken başvurularını yarın almaya başlayacağı bildirildi.

  [​IMG]

  İSTANBUL - Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, şirketin, 81 il merkezinde aynı anda hizmete açacağı 3G teknolojisinden 30 Temmuz'dan itibaren yararlanmak isteyen müşterilerinin erken başvurularını yarın almaya başlayacağı duyuruldu.

  Turkcell müşterilerinin yapması gerekenin, ''3G'' yazıp ''2323''e ücretsiz bir kısa mesaj atmak olduğu belirtilen açıklamada, erken başvuru yapan ve cihazları 3G uyumlu Turkcell müşterilerinin, 30 Temmuz günü herhangi bir işlem yapmadan, kendilerine Turkcell'in yapacağı bilgilendirmeden itibaren, 3G'ye geçerek hızlı mobil interneti kullanmaya başlayacakları ifade edildi.

  Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, açıklamada şunları kaydetti:

  ''Müşterilerimize en geniş 3G kapsaması ile en hızlı 3G bağlantısını sunacağız. En çeşitli cihazları ve servisleri de Turkcell 3G kalitesiyle sunmak için 30 Temmuz'u bekliyoruz. 3G'nin hayatımıza gireceği 30 Temmuz günü bu yeni teknolojiyle hemen tanışmak isteyen müşterilerimiz, yarından itibaren ücretsiz bir kısa mesaj göndererek erken başvurularını yapabilirler''

  Develioğlu, Turkcell'in 3G'de görüntülü görüşmeyi, sesli görüşme ile aynı fiyattan sunacağını belirtti.

  Bireysel müşterilerin yanı sıra, Turkcell'in kurumsal müşterilerinin de 2 Temmuz'dan beri erken başvuru yapabildiği vurgulanan açıklamada, Turkcell kurumsal müşterilerinin, 3G için çağrı merkezi ve kurumsal online işlem merkezinden kolaylıkla başvuruda bulunabilecekleri bildirildi.
    2. Cevap: 3g başvurusu Turkcell

  herkes gibi ben de 3g hızını yaşamak isitiyorum ama cep telefonum buna uygun değil. tecrübe edenlerin yorumlarını takip edicem çünkü bu konuyu önemsiyorum.
    3. Cevap: 3g başvurusu Turkcell

  Bende merakla bekliyorum 3g'yi
  teşekkürler paylaşım için önden yer ayırtmak lazım:)
    4. Cevap: 3g başvurusu Turkcell

  Arkadaşlar avea 3g başvurusunu burdan yapın ben başvurdum 1 günde bağlantım
  turktelekom.cc
  Başvuru