30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Sözleri

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda EyLüL tarafından 7 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. 30 Ağustos Zafer Bayramı İle İlgili Kutlama Sözleri  30 Ağustos Zafer Bayramı Özel Kutlama Sözleri


  30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Sözleri


  Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

  Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutlar, aziz şehitlerimizi minnet duygularımla anarım.

  Türk ulusunun doğuştan taşıdığı kabiliyet ve kudret ile şekillenen ruhu; Ulu Önder Atatürkün İlke ve Devrimleri ile kurulan Türkiye Cumhuriyetini, sonsuza kadar yaşatacak dinamik gücün temeli olmaya devam edecektir.

  30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

  Aziz milletimizin milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin . yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız uğruna canlarını feda etmekten bir an olsun bile tereddüt etmeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anar, milletimizin Zafer Bayramını içtenlikle kutlarım.

  Bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zaferini bize armağan eden eşsiz Önder Atatürke, silah arkadaşlarına, Kahraman Ordumuza, şükranlarımızı sunuyor, Türk milletinin bu büyük bayramını şahsım ve grubum adına kutluyorum.

  Büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve ülkemizin koruyucusu Ordumuzun Türk Silahlı Kuvvetler Gününü yürekten kutlarım.

  Zaferimizin büyük önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyor, halkımızın bu büyük bayramını yürekten kutluyorum.