3 Yaşında Erkek Olduğunu Reddetti

'Haberler' forumunda Merve tarafından 21 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. 3 Yaşında Erkek Olduğunu Reddetti
  3 Yaşında Erkek Olduğunu Reddeden Çocuk


  İngilterenin Essex kentinde yaşayan 4 yaşındaki Zach Avery 1 sene öncesine kadar erkek çizgi film kahramanlarına özeniyor ve tipik erkek çocuk davranışları sergiliyordu. 3 yaşına bastığında erkek çocuk gibi yaşamayı reddeden Zach saçlarını uzattı ve annesinden saçlarına kurdele takmasını istedi.

  Zachin anne-babası Theresa ile Darren Avery oğullarını doktora götürdüklerinde gerçeği öğrendi. Zach İngilterenin “Cinsiyet Kimlik Bozukluğu hastalığına yakalanan en küçük hastalarından biriydi.

  Zachin dışında 3 çocuğu daha olan Theresa oğlunun bir gün gelip kendisine “Ben kızım dediğini söyledi. Theresa sözlerine şöyle devam etti: “Erkek kimliğini reddettiğini ilk duyduğum zaman şaka yaptığını sandım. Neticede sadece 3 yaşında bir çocuktu. Fakat daha sonra cinsel organından rahatsız olduğunu onu kesmek istediğini söylediğini duyunca işin ciddiyetinin farkına vardım.

  Zachin özel durumu yüzünden okulda zorluk çekmediğini, arkadaşlarının Zachi Zach olduğu için sevdiklerini belirten Theresa şöyle konuştu: “Zachin okulu bize çok destek oldu. Kızların da tercih edebildiği pantolonlu bir üniforma var. Şimdi onunla okula gidiyor. Ayrıca okul hem kızların hem de erkeklerin kullanabileceği bir tuvalet yaptırdı. Dolayısıyla şu an okul açısından Zachi rahatsız edebilecek bir konu gündemimizde yok.   
 2. Cevap: 3 Yaşında Erkek Olduğunu Reddetti

  Dİzİler fİlmler sosyal medya İnsanlari bu hale getİrİyor bİrİsİ ben polat alemdarim dİye arkadaŞini ÖldÜrÜr dİĞerİ pİkachu olup camdan atlar bence aİlenİn almasi gereken bİr Önlem bu yetİŞtİrme tarzi.
   
 3. Cevap: 3 Yaşında Erkek Olduğunu Reddetti

  Çok tuhaf. Bence yetiştirme tarz, çevresindeki tepkiler ve sosyal medya... Hepsi birleşince psikolojide hali ile bozulur...