28 Kasım Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 28 Kas 2012 tarihinde açılan konu

 1. 28 Kasım Ay Tutulması 2012 Burçlara Etkisi


  Tutulma dünya saatine göre 12:14te başlayacak ve 16:51de sona erecek. Tutulma Hawai, Alaska, Yeni Zelanda, Avusturalya ve Asyanın büyük bir kısmından gözlemlenebilecek arkadaşlar. Tabii tutulmanın izlediği bu yol oldukça önem kazanmakta.

  28 Kasım günü İstanbula göre saat 16:45′te İkizler Yay ekseninin 6. derecesinde Ay Tutulması meydana gelecektir.

  Tutulma 6 derece ikizler burcunda gerçekleşecek, şimdi adım adım bu tutulmanın nasıl konuları açığa çıkarabilir, odak noktamızı ne tarafa doğru çekecek ve akabinde Türkiye bazında bizleri neler bekleyebilir bunlara kısaca göz atalım

  6 Derece ikizler burcunda gerçekleşeceğinden dolayı, ikizler burcunun ilk dekanı demektir bu. Bu düşmanların saldırısı ve yağmacılığın işareti olarak adlandırılır.

  Ay Tutulmasından öncelikli olarak etkilenecek olan kişiler; Yükselen Burcu İkizler olanlar, doğum günü 28 Kasım olanlar, 25 – 30 Kasım arasında, 22 – 27 Şubat arasında, 25 – 20 Mayıs arasında, 27 – 31 Ağustos arasında doğanlardır.

  Tutulmanın gerçekleştiği evler ve yöneticileri, etki ve olayı analiz etmekte yardımcı olacaktır. Tutulma doğum haritanızda hangi eve düşüyorsa, sözkonusu evin konusu kapsamında yenilenme yaşanır. Aynı derecede gerçekleşen tutulmalar arasında 18 sene vardır. Bu nedenle 18 sene önce bu zamanlarda yaşamınızda nelerin değişmiş olduğunu, o zaman nasıl hissettiğinizi kendinize sorabilir, içinde bulunduğunuz süreç hakkında öngörüde bulunabilirsiniz.

  İkili ilişkiler Ay Tutulmasının gündemini oluşturacaktır. Akrepteki Venüs Satürn kavuşumu istikrarlı ilişkiler kurmak isterken, Mars Plüton birlikteliğinin, baskın erotik, saplantılı ve tekin olmayan enerjisi geçmişte size acı vermiş kişilerle tekrar bağlantıya geçmenize ya da karşı konulmaz bir fiziksel çekim hissettiğiniz güvenilmez ve acımasız kişilerle ilişkiye başlamanıza neden olabilir.

  İkizler/Yay eksenindeki tutulma bizi ani kararlar almamız konusunda teşvik eder. Ancak kararlığımız da kolayca kararsızlığa dönüşebilir! Değişen zihin enerjisine ayak uydurmak gerçekten çok güçtür. Zihin bir radyo alıcısı gibi çalışmaya ve çevresindeki her bilgiyi yakalamaya başlar.

  Ancak belli bir konu hakkında derinleşmek sıkıcı gelir. Çok seçeneğe sahip olmak ve ardı arkası kesilmez düşüncelerin zihnimize hücum etmesi sonucunda uykusuzluk kaçınılmazdır. İşleri yetiştirecek zamanı bulamamaktan şikayet ederken, kendimizi kapana kıstırılmış gibi hissedebiliriz.