22 aralıkta doğanların burç özellikleri

'Ders notları' forumunda Ezlem tarafından 27 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. Cevap: 22 aralıkta doğanların burç özellikleri

  22 Aralık'da doğanların genel özellikleri


  Yükselen burcunuz :oğlak

  # Elementi : Toprak
  # Özelligi : Dayanikli, sabirli
  # Yönetici Gezegeni : Satürn
  # Metali : Kursun
  # Ugurlu Günü : Cumartesi
  # Ugurlu Sayisi : 8
  # Ugurlu Tasi : Lal
  # Ugurlu Renkleri : Kursun rengi, koyu kahverengi, nefti
  # Ugurlu Çiçekleri : Siyah gül, kadife çiçegi, kamelya
  # Ugurlu Kokulari : Kamelya, çam, fulya
  # Ugurlu Müzik : Folk müzik
  # En Belirli Özelligi : Inat
  # En Büyük Ideali : Yükselmek
  # En Büyük Hatasi : Merak
  # En Büyük Arzusu : Basa geçmek
  # En Büyük Yetenegi : Medya, yöneticilik

  Sorumluluklarını iyi bilirler. Şikayet etmeden ailesinin tüm yükünü taşıyabilirler. Kendi kaderlerini yapacak ve bozacaklardır. Kültürlü ve her konuda kendini ispat eden bir yapıya sahiptirler. Yaşamda ödün vermeden yaşamaktan hoşlanırlar. Başına buyruk ve sıra dışı yaşamaları yüzünden bir çok ilişkileri tehlikeli ve zor seyreder. Partnerleri ile bitmeyen sorunları vardır. Son derce zeki ve entelektüel zekaları onları her ortamda farklı kılarken, yaşam kaliteleri daima yüksek tutar.. Kararlı sakin ve serin kanlı kişilerdir. Bulundukları ortamın hem maddi hem de manevi açıdan rahat olmasını isterler. Güven duygularını yitirdikleri anda dengeleri çabuk bozulabilir.. Problem çözmek için dünyaya gelmişlerdir.

  22 aralıkta Doğan Kadınlar

  Heyecanlı ve ataktırlar. Cazibeleri son derece doğal ve sadedir. Renkli bir sosyal yaşamı tercih ederler. Anında karar verme yetenekleri vardır. Keskin duyular sahip oldukları için, tartışmalardan kesinlikle çekinmez ve fikirlerini savunma konusunda oldukça aceleci davranırlar. Telefon ve iletişim konusunda ısrarcı olurlar.

  22 aralıkta Doğan Erkekler

  Enerjilerini sonuna kadar kullanmaktan çekinmezler. Sinirlenmeye ve öfkelenemeye açık bir yapıları vardır. Kaynak yaratmada ve organizasyonlarda oldukça başarılıdırlar.Akıllı ve yenilikçi biri olarak tanınırlar.Yeni fikirler daima ilgilerini çeker. Başkalarının giremeyeceği risklere girmekten hoşlanırlar.

  22 aralıkta Doğan Çocuklar

  Sanata yönelik çalışmalarda başarılı olurlar. Yüz mimikleri çok güçlüdür.anlattıkları her şeye Aile bağları çok güçlüdür. Çevresiyle barışık yaşarlar. Yardımsever duyguları yüzünden arkadaşları tarafından oldukça sevilirler. Bebekliklerinden itibaren dikkat çekici şekilde kendilerinden emin hareket ederler.
   
  Son düzenleme: 27 Ara 2010