21 Aralık 2012 Şirince Geyikleri

'Eğlence' forumunda Nalan tarafından 20 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. 21 Aralık'ta kopacağı söylenen kıyamet nedeniyle dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken Şirince köyü sakinleri çıldırmış durumda... Pekçok yerli ve yabancı turist kopacak kıyametten kurtulmak için Şirinceye akın ederken Maya kehanetlerine inanmayanlar bakın Şirince yolcuları için neler söylüyorlar :)))

  [​IMG]

  Şirince imamının biraz mizah anlayışı varsa cuma günü megafondan basar sur sesini, var mı lan öyle 1000 lira verip kıyametten kaçmak...

  Bu gidişle yarın kıyamet kopacaksa kesinlikle Şirince 'de kopacaktır. Küçücük şirin bir köye binlerce insan hücum edince kıyamet orada kopar.

  22 Aralık Cumartesi günü Şirince 'den dönenler için ölü taklidi yapalımda bozulmasınlar :D

  [​IMG]

  Şirince 'de köylüye sormuşlar: " 70.000 kişi buraya gelecek ne dersin amca?" Amca: " Esas gıyamet burda kopcek, goca köyde 3 tane hela var"

  Ola ki 21 Aralık'ta kıyamet koptu, insanlık Şirince 'ye giden tayfadan üreyecek kıyametten sonra.... Aman yaa çekilmez onlar, öleyim daha iyi ...

  Kıyamet olsam ilk sana kopardım Şirince ...

  [​IMG]

  Şirince 'ye gidenlerin 22 Aralıkta dönerken ki yüz ifadelerini merak ediyorum...

  21 Aralık'a özel Şirince 'de kıyamet çorbası, ateş pilavı, cennet kebabı menüleri yapılmış. sakatatlardan da "beyin" ekleseler iyi olur. Lazım çünkü...

  Maya takviminde doğruluğu kesin olan bişey varsa o da gerizekalı insanların 21 Aralık'ı Şirince 'de geçirecek olmasıdır.


  Şirince'de top patlasa kıyamet koptu sanıyorlarmış...

  Kıyamete inanıp Şirince'de rezervasyon yaptıranlar, nasılsınız? Biletler niye gidiş dönüş alındı bakayım? Pazartesi iş var diye dimi?
   
 2. Cevap: 21 Aralık 2012 Şirince Geyikleri

  Buda benden Şirince hatırası olsun :)

  [​IMG]
   
Yükleniyor...