2017 Nişan Abiye Modelleri

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. 2017 Nişan Abiye Modelleri

  [​IMG]
  Nişan töreniniz için farklı ve güzel bir kıyafet arayanlar için yol gösterici hatta fikir verici bir konu hazırlamak istedik. Eğer sizlerde nişan kıyafeti seçiminde zorlanıyorsanız konumuzu incelemeli ve seçtiğimiz kıyafetlere göz atmalısınız.

  Öncelikle yapmanız gereken giyeceğiniz nişan abiyesinin rengini belirlemek olsun. Ten renginize hangi rengin uygun olduğuna en iyi siz karar verirsiniz. Renk seçiminden hemen sonra ise nasıl bir model istediğinizi belirleyin. Dar uzun kesim bir balık elbise mi? Yoksa kabarık prenses abiye mi istiyorsunuz?

  Rengini ve modelini belirledikten sonra işlemelere geliyor sıra. İnci işlemeli elbiseler, taş işlemeli elbiseler ya da dantel ağırlıklı abiye kıyafetler arasında size en uygun olanı hangisi olabilir? Ama ön yargılı olmaktan ziyade deneyip araştırıp karar vermenizde fayda vardır. Bazen hiç düşünmediğiniz bir model sizi harika gösterebilir.

  2015 Nişan Abiye Modelleri şimdiden görücüye çıkmaya başladı. Oldukça da iddialı oldukları söylenebilir. Her yaşa uygun2015 nişan abiye modellerimize bir göz atmanızda fayda var.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]