2016 yılı Koç Burcu Yorumu

'Kadınların Dünyası' forumunda Burcu tarafından 18 Şubat 2016 tarihinde açılan konu


 1. 2016 yılının özellikle ilk yarısında iş hayatınızda ve çalışma ortamınızda çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. mevcut sağlık sorunlarınız ve kronik hastalıklarınız bu süreçte şifa bulabilir. 2016 yılının Mart ayı size oldukça önemli bir zamanı işaret ediyor. Bu ay gerçekleşen 2 tane tutulma özellikle ilişkiler alanınızla ilgili konuları fazlasıyla yakından etkileyecek.
  Geçmişle ilgili konular, geçmişte kapatamadığınız defterler, hayatınızda hala zorluklarla devam eden ilişkiler bu tarihten itibaren bitme noktasına gelebilir.
  Bu dönemde yapacağınız yenilikler, alacağınız yeni kararlar ilerde hayatınıza gelecek olan yeniliklerin önünü açacaktır. Bu anlamda özellikle ilişkilerinizle ilgili 26 Mart haftasında yeni adımlar atmaya ve cesur olmaya karar vermelisiniz.
  Yıl boyunca özellikle yolculuklarda ve yabancılarla ilgili konularda ufak tefek problemler ve gecikmeler meydana gelebilir. Kendinizi geliştirmeye yönelik atacağınız adımlar, alacağınız eğitimler, kişisel gelişiminize ayıracağınız vakitler ilerde size çok güzel başarılar ve fırsatlar sunmaya devam edecek.
  Aşk ve ilişkiler açısından bakacak olursak Ağustos ayı ve Ekim ayı en şanslı olduğunuz zamanı işaret ediyor. Para konularında ise Mayıs ve Kasım ayında çok rahat ve akıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatına bakacak olursak daha çok Eylül ve Ocak ayında oldukça hareketli tempolu güzel iş tekliflerinin gündeme geldiği bir zaman olacak.
  18 Ağustostan itibaren gündeminizdeki konular değişmeye başlayacak. Çünkü Kova Aslan burcunda tutulmalar başlıyor. Bu tutulmalar ile birlikte aşk hayatınız arkadaşlık ortamlarınız fazlasıyla ön plana çıkacaktır.
  Ağustos ve Eylül ayı yılın en zorlu zamanlarından birine işaret ediyor. Bu tarihlerde yaşayacağınız olaylar, karşılaşacağınız değişimler, özellikle iş hayatınızdaki bir takım dengelerin değişmesine neden olabilir.