2016 mezuniyet saç modelleri

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 19 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. 2016 mezuniyet saç modelleri

  [​IMG]
  Mezuniyet gecesi için ne planlıyorsunuz bilmiyorum ama eminim ki yazımızı okuduktan sonra fikriniz değişecek. Genç kızlarımız; biran önce büyüme hevesinde olduğu için gösterişli topuzlar, yaşını büyük gösterecek abiyeler ve abartılı yapılan makyajlar ile kendilerini olduğundan büyük göstermeye çok hevesli oluyorlar.

  Bunun yerine benim tavsiyem dağınık topuzlar, maşa ile şekillendirilmiş saçlar sizi hem şık gösterir hemde yaşınızın güzelliği ortaya çıkar. Eğer saçlarınız uzunsa tost ve düz fönde hoş duracaktır. Küçük taşlar ya da çiçekler ile saçlarınıza hareket verebilirsiniz. 90’lardan kalma topuzlar günümüzde ilgi görmüyor ilerde pişman olmamak için bu tarz topuzlar yerine dağınık saç modelleri tercih etmelisiniz. Şayet kısa saçlarınız varsa o zaman jöleyle şekillendirilmiş hareketli saçlar yönünde kullanın tercihinizi.

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG]  Yukardaki resimlerde görüldüğü gibi küçük dokunuşlarla hareketlendirilmiş saçlar mezuniyet geceniz için hoş bir görüntü verecektir. Yüz şeklinize ve giydiğiniz kıyafete göre saçlarınıza nasıl bir şekil vereceğinize karar vermeniz gerekir. Unutmayın ki yapbozun her bir parçası dikkatle bir araya getirilince bir bütün oluşur. Sizde saç, makyaj, elbise, takılar ve ayakkabılar ile bir bütün oluşturacaksınız. Her birini dikkatli ve düşünerek seçin.