2016 Mart Ayında Vizyona Girecek Olan Filmler

'Medya Bölümü' forumunda Esra Öztürk tarafından 21 Şub 2016 tarihinde açılan konu

 1. Mart ayında vizyona girecek filmler 2016
  Sinemayı çok severim diyenleri bu tarafa alalım. Ben bayılırım. Özellikle sevdiğim komedi filmi filan varsa eminim verdiğim para da harcadığım zaman da çok güzel geçecektir. Hiç pişmanlık duymam bundan. Şubatı kaçırdık olduk fakat sinemayı sevmek isteyenler için 2016 Mart ayında vizyona girecek olan filmlerden bahsedelim biraz. 18 Mart'ta “Olaylar Olaylar” adlı filmin vizyona girmesi bekleniyor. Filmin çok komik olacağı kanısındayım. Burak Kut, Tuğçe Kurşunoğlu gibi tanıdık oyuncuların oynadığı bu film İstanbul’dan memleketi olan Çarşambaya giden bir gencin komik hikâyesini anlatıyor.

  Gülmek isteyenler şimdiden parasını ve zamanını ayırmalı bence. Her ne kadar çocuk filmi gibi görünse de aslına bakarsanız sizin de seveceğiniz ve bir önceki filmi oldukça dikkat çeken Batman ve Süpermen filminin de Martta vizyona girmesi bekleniyor. Ailecek de rahatlıkla izleyebileceğiniz bir film olacağa benziyor.
  batman supermen.

  Yönetmenliğinin Şafak Sezer’in üstlendiği, ilk iki serisinin gösterimi oldukça yüksek olan Kolpaçino filmi de martta gösterime giriyor.
  Bir başka gişe rekorunu paylaşan Uyumsuz Serisi Yandaş bölüm 1 filmi Martta tüm sinemaları kapatacak gibi görünüyor. Biraz ipucu verecek olursak başrolümüz olan Tris hayatta kalabilmek için aşk ve fedakârlık arasında imkânsız bir seçim yapmak zorunda. Sonunu görmek ise Martta sizlere kalmış. Korku filmi severler ise üzülmesin. Martta sizler için de Ölüm ve Ötesi adlı film gösterime giriyor. Morgda çalışan bir genç ve sonunda yaşanan enteresan olaylar dizisi… Anlaşılan Mart ayı vizyon ayı olacak…