2016 Erkek sokak modası

'Sosyal Konular' forumunda Burcu tarafından 20 Ocak 2016 tarihinde açılan konu


  1. Erkeklerde son birkaç yıldır sıkça görmeye başladığımız siyah dar paça jean modası bu yıl da sokak modasında kendini gösterecek. Erkeklerde görmeye alışkın olduğumuz parçalardan trençkotlar ise bu yıl genellikle kısa modellerle karşımıza çıkacak.

    Sonbahar ve kış mevsimlerinin trend renklerinden kazaklarla da kombinleyebileceğiniz dar ve katlı paça altına spor ayakkabı ya da bilekte biten botlar kullanabilirsiniz.

    Oversize paltolar erkek modasında da kendini gösterecek. Özellikle kumaş ya da dar paça pantolonlarla erkek stilinde çok farklı imajlara yer veren bu modeller mutlaka kombinlerinizde yer almalı.

    Erkek modasında yıllardır değişemeyen farklı renklerin kombinleri bulunuyor. Bunlardan biri lacivert ve taba renklerinin kombinasyonu! Özellikle sonbahar mevsiminde her yıl kullanılan bu renkler erkekler ve kadınlar için bu mevsimlerin öne çıkan renkleri. Taba rengi pantolon ya da kazaklarınızda kullanırsanız tamamlayıcı renk olarak lacivert, kahve ya da bordo renklerini kullanabilirsiniz.