2016 Büyük Beden Gece Elbiseleri, Abiyeler

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. 2016 Büyük Beden Gece Elbiseleri, Abiyeler

  [​IMG]


  Kilolu bayanlar artık özel davetlerde katılırken ne giyeceğim derdinden tamamen kurtuldu. Gerek dikim hileleri, gerek fazlalıkları kapatan kumaş hileleri ile artık kilolu bayanlarda şıklık yarışında iddialı olduklarını kanıtladılar. Eğer vücudunuzu çok iyi tanıyorsanız ve nerede ne kadar fazlalığınız olduğunu biliyorsanız yapacağınız tek şey doğru elbiseyi seçmek olacaktır.

  Göğüsleriniz çok büyükse straplez yada askılı elbiseler yerine V yakalıelbiseler tercih etmeniz yerinde olur. Bacaklarınız kalın ise mini elbise yerine uzun elbiseler tercih etmeniz doğru karar olacaktır. Ya da basenleriniz büyükse onları gizleyecek türden modeller seçmelisiniz.

  Vücudunuza uygun elbiseyi seçerken çevrenizden yardım almanızda fayda vardır ancak en güzel seçimi yine kendinizin yapacağınızı unutmayın.

  2015 Büyük Beden Gece Elbiseleri, Abiyeler konumuzda sizler için seçtiğimiz birbirinden şık kıyafetlere göz atmanız ve beğendikleriniz üzerinde yoğunlaşmanız mutlaka ki tercih sayısını azaltacaktır.  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]