2015 Regaip Kandili Kutlama Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 30 Nisan 2014 tarihinde açılan konu


 1. Rabbimin 2014 yılı Regaip Kandiline kavuşmayı nasip ettiği tüm Müslüman aleminin bu mübarek gününü forumdaş ailesi olarak kutluyoruz. Sevdiklerinizle birlikte daha nice kandillere sağlıklı ve sıhhatli erişmeniz dileğiyle.

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı Kandiller...

  Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle hayırlı kandiller...

  Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

  Mübarek Regaib Kandilinin, Türk ve İslam alemine hayırlara getirmesini dilerim...

  Bu değerli Regaip kandili gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c) tüm dualarınızı kabul etsin.

  Ellerin Semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu mübarek Regaib gecesini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.

  regaip-face-paylas.

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

  Regaib kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk Kandil gecesidir. Tüm dostlara mübarek olsun...

  Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasıp esin Regaib Kandilin Mübarek olsun...

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

  Her keder bir kader ile takdir edilir ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. dua ile Regaip kandilinizi kutlarım
   


Similar Threads: 2015 Regaip
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Mevlid kandili mesajları 2015 kısa ve öz 21 Aralık 2015
Güzel Sözler Facebookta paylaşılacak sözler 2015 29 Aralık 2014
Güzel Sözler 2015 Günaydın mesajları facebook 30 Aralık 2014
Güzel Sözler Günaydın mesajları resimli 2015 29 Aralık 2014
Güzel Sözler Günaydın mesajları arkadaşa 2015 31 Aralık 2014