2015 Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  2015 Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları

  [​IMG]
  Milli piyango idaresinin hazırlaıdğı her yıl milyonlarca kişinin hayallerini süsleyen yılbaşı büyük ikramiyesi ve diğer tüm ikramiyelerin merakla beklendiği heyecanlı bir çekiliş.

  Milli piyango idaresinin hazırladığı 2014 yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı milyonların merakla beklediği çekiliş için çıkartılan biletler birçok yerde tükendi bile.

  Milli Piyango idaresi bu sene yine geleneğini bozmadı ve yeni yıla özel çekiliş düzenledi.

  Yılbaşında büyükikramiyenin 5 milyonluk artış olduğunuaçıkladı. Milli Piyango İdaresi yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 50 milyon lira.Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesinin fiyatı 50 milyon lira olarak belirledi. Yılbaşı biletleri 29 Kasım”da piyasaya sürülecek, tam bilet 50 liradan, yarım bilet 25 liradan, çeyrek bilet 12.5 liradan satılıyor.

  Milli piyango idaresinin hazırladığı 2014 yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı milyonların merakla beklediği çekiliş için çıkartılan biletler birçok yerde tükendi bile.Milli Piyango idaresi bu sene yine geleneğini bozmadı ve yeni yıla özel çekiliş düzenledi. Yılbaşında büyükikramiyenin 5 milyonluk artış olduğunuaçıkladı. Milli Piyango İdaresi yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 50 milyon lira.Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesinin fiyatı 50 milyon lira olarak belirledi. Yılbaşı biletleri 29 Kasım”da piyasaya sürülecek, tam bilet 50 liradan, yarım bilet 25 liradan, çeyrek bilet 12.5 liradan satılıyor.

  facebook buton Twitter buton