2014 Yılbaşında Nereye Gidilir

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  2014 Yılbaşında Nereye Gidilir

  [​IMG]
  Yılbaşında ne yapmayı planlıyorsunuz zamanınız ve maddi olanaklarınız varsa yeni yılı sizlere sunacağımız farklı yerlerde karşılamaya ne dersiniz.Birçok kişi yılbaşı gecelerini evinde ailesiyle geçirmek ister fakat siz dışarıda geçirmek istiyorsanız yılbaşını sizlere sunacağımız önerilere bir göz atmalısınız.Size uygun güzlel bir yer bulabilirsiniz seçenekler arasında.
  ZAZIE:Zazie’de yeni yıl kutlamaları aralık ayı ile birlikte başlıyor. Siz de yeni yıla sevdikleriniz eşliğinde Zazie’de girin. Aralık ayı boyunca Henkell Trocken, Prosecco di Conegliano ve Brut Premier şampanyaları yeni yıl indirimli fiyatları ile satışa sunuluyor. Ayrıca aralık ayı boyunca Zazie’nin zencefilli yılbaşı kurabiyelerinin tadına bakmayı ve sevdiklerinize hediye etmeyi unutmayın.

  GEMİ TERAS:Yılbaşında, sevdiklerinizle birlikte Gemi Teras’ta buluşup lezzetli bir akşam yemeği yemek odun sobası başında bir iki kadeh içmek, sıcacık bir ortamda eski yılla vedalaşıp yeni yıl kucaklamak, kestane ve sıcak şarap keyfi yapmak, ilerleyen dakikalarda müzik ile coşmak isterseniz Gemi’de sizler bekliyoruz.

  LEB-I DERYA:DJ performansı ile renklenecek olan mekanın mönüsünde Ördek Foisgras, Marine Somon, Şampanya Köpüğünde Lagos Fileto, Erik Pestilli Demi-Glace Sos ve Konyaklı Kestaneli Patates Sufle yanında Shitake Mantarlı Bonfile Bourguignon ve Trüflü Bitter Çikolata Mouse eşliğinde sunuluyor.

  PUCCI:Boğaz manzarası eşliğinde yeni yıla girmek istiyorsanız, leziz yemekler ile sıcak bir mekanın eşliğinde sizleri Pucci Plus’a bekleriz Konuklar yılbaşı gecesi Pucci Plus yılbaşı özel meyve kokteyli ile karşılanacak. ,Şef Mahmut Mencütekin ve ekibinin hazırladığı yıl başı menüsü şimdi siz misafirlerini bekliyor.