2014 Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 15 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. 2014 Yılına çok az bir süre kalmışken sizlerle birbirinden güzel yeni yıl mesajları paylaşmak istedik.Sevdiklerinizin ve uzakta olan ailenizin yeni yıllarını sayfamızdaki bu özel ve güzel yeni yıl kutlama mesajları ile kutlayabilirsiniz.Şimdiden herkese mulu yıllar.2014 Yılı ülkemize ve tüm insanlığa sağlık mutluluk huzur getirsin..

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/yeniyil-mesajlari-2014-86533.jpeg]yeniyil-mesajlari-2014-86533[/IMGALT]

  Bütün Güzel Zamanlar 2014 de sizlerle Olsun, Bu Sene Sizin için öyle bir sene olsun ki, Her baktığınız yerde mutluluklar Sarsın Bedeninizi.

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

  Bu mesaj Sadece 2014 e özel Senin için Yazılmıştır. Lütfen 2014 Yılına kadar Saklayınız Mutlu ve Huzur Dolu Sağlıklı Yıllar Diliyorum Canım.

  Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni ıyl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

  Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

  Bu Yeni Yılda iyi Değil Süper OLman Dileklerimle 2014 Sana Yeni Güzellikler getirir İNŞALLAH..

  Ulaşmak istediğin hedeflerine 2014 yılında Yakalaman Dileği ile Yeni Yılın Kutlarım.

  Yeni gelen bu güzel yeni yılda hep yanında olarak, istediklerimizi yapmayı çok isterdim balım , Yinede unutma kalplerimiz bir attığı sürece bizim için her gün yeni Bir yıl olacak .

  2014 Yalında Ailenizin Sağlığı yerinde Huzurunuz 2014 den daha Kuvvetli Olması Dileği ile Yeni Yılınız Yeni Mutluluklar getirsin.

  Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

  Mutluluklar yeni yılınızı norl ağaçları gibi süslesin, gözlerinizdeki ışık 2014 a daha Kuvvetli ve istekli baksın Yeni yılınız Kutlu Olsun.

  Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..


  Her Sene ömrümüzden 1 yıl gitsede sizlerle ömrümü harcamanın mutluluğu içindeyim 2014 yeni yılınızı Kutlarım.

  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!