2014 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 2 Mart 2014 tarihinde açılan konu


 1. 2014 İlkbahar Yaz Saç trendleri  2014 Yılının ilkbahar ve yaz saç modelleri neler olacak hangi saç sitilleri bayanlar tarafından çok daha fazla tercih edilecek.Yine bir sezon açılışı ile karşınızdayız. Bu ilkbahar yaz aylarında hangi saç modellerini göreceğiz?

  Küçük bir dokunuşla saçı ve dolayısıyla tüm imajımızı değiştiren saç aksesuarları yine çok moda.Geçtiğimiz yıl altın çağını yaşayan kısa saçlar bu yıl da var fakat biraz daha cesur modellerle...

  2014 İlkbahar Yaz saç modellerinde neler var hep birlikte öğrenelim.Saçlarınızla uğraşmak istemediğiniz günler için biçilmiş kaftan olan at kuyruklarını bu yıl çok göreceğiz.Düz ve güzel görünen bir at kuyruğu için saçınızı boynun başlangıcında sıkıca toplayın. Saçınızı toplandıktan sonra parlaklık veren saç spreyi uygulamanızı tavsiye ederiz.


  Çiçekli taçlar, eşarplar, deri tokalar, büyük fiyonklar ve altın renkli aksesuarlar saçları bir başka gösteriyor.2014'ün en dikkat çeken saç trendlerinden biri neredeyse ıslak görünen, cilalıymış gibi duran ama yağlı olmayan parlak saçlar. Yoğun parlaklık veren serum veya kaliteli bir argan yağıyla saçlarınıza ışıltı katmak mümkünEvet her kadının hayalini kurduğu ama bir türlü yapamadığı bu model sezonun favorilerinden biri.Saçlar yumuşak, kadınsı ve romantik görünüm için rahat bırakılıyor. En önemli nokta saçların yapılmamış doğal havasını hafif ve ustaca bir toplamayla elde edebilmek.

  2014-sac-modelleri-6.jpeg