2014 En Güzel Aşk Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 13 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. En Güzel Aşk Sözleri  Sizler için derlediğimiz en güzel sevgi ve aşk sözlerini sayfamızda paylaşıyoruz.Sizlerde sevgilinize aşk dolu sevgi dolu sözler ile ona olan sevginizi anlatmak haykırmak isterseniz sizin için hazırladığımız en güzel aşk sözlerini mutlaka okumlaısınız.İşte en güzel aşk ve sevgi sözleri;

  ask-sözleri-.jpg

  Ne Hayatı Önemse Çılgınca, Nede Hafife Al Aptalca. Onursuz Birliktelikler Yerine Onurlu Bir Yalnızlık Yaşa

  Gecenin karanIığında, güneşin ışığında, suyun damIasında, seIin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep akIımdasın sakın unutma.

  Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum…

  Sen, hayaIini kurup, sonunda buIduğum o hayaIIerimdeki adam değiIsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayaI ettiren iIk sevgiIisin.

  Her yüreğin harcı değiIdir dokunmadan sevmek.

  Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem..(Özdemir Asaf)

  Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

  Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…” (Cemal Süreya

  Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” (Ümit Yaşar Oğuzcan
  Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

  Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…

  kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

  Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım 19umdan sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi..

  GözIerine üfIeyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyeIerden biri o. OnunIa şarkıIar fısıIdamak istiyorum kuIağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi..

  Bir gül olmak isterdim neden mi? beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için.

  Ben güzeI ruhuna aşık oIdum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastaIığım oIacaksın benim.

  Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı,sevmeyi öğrendim,sevilmeyi. her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim .!

  Annem yaşı iIerIedikçe eIim koIum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün soI yanım ağrıyor..

  Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…