2014 Doğum Günü Sözleri Kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 16 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. 2014 Doğum Günü Sözleri  En yeni ve en güzel doğum günü sözleri sizlerle..Sevdiklerinizin doğum günlerini bu güzel doğum günü mesajları ile kutlayabilirsiniz.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/dogum-gunu-47340.jpg]dogum-gunu-47340[/IMGALT]

  Anlamaz ki kimse beni, biIemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söyledikIerim. Doğum günün için bütün iyi dileklerim.

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

  Belki de bugün birçok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın ama şu an okuduğun en farklısı ve en özeli çünkü bütünüyle sana sevgiyle yazılmış bir mesajdır bu. İyi ki varsın birtanem..

  Yıl 2014 ve bu saat itibariyle senin Doğum günün.. Unutuldun sanma, Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum, hoş bir mesaj gönderebilmek için sana pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için.

  Bir yudum sevgi kocaman bir okyanusa bedeldir. Şimdi ben uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim.Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum..Doğum günü kutlu mutlu olsun.

  Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun

  Sensizlik yok olmak kadar acı,sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor iyiki doğdun herşeyim.

  Doğduğunda bulutları açarak, Güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun...

  Doğum günün kutlu olsun. Bir ömür sağlıklı mutlu yıllara.

  Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.
  Bir doğum günün daha geldi. Böylece bir yıl daha bitti, aman nolur üzülme zaman çabucak geçiyor diye.. Bak herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda ardına baktığında umarım ”harikaydı” dersin..

  Farkına vardın mı bugün biraz daha yaşlandın, ama önemi yok sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki varsın.Doğum gününü kutlarım.

  Rüzgar umudunu taşısın, deniz mutluluğa ulaştırsın, gökyüzü de sevgiyi hediye etsin, yağmur gönlüne neşe getirsin. Yaş günün kutlu olsun.