2013'ün Gözde Ruj Rengi Kırmızı

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 26 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Kırmızı ruj meraklısı olan bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm küçük ipuçları vermek istiyorum sevgili bayanlar bu yıl geçen yıl olduğu gibi kırmızı ve koyu renkli rujlar çok moda olacağının garantisini verebiliriz..

  2013 yılında ruj renkleri yine çok çarpıcı ve bu yıl gerçekten parlak ve göz alıcı dudaklar fazlasıyla moda olacak gibi görünüyor. 2013 Ruj Renklerinde en büyük trendlerden biri ise yine kırmızı dudaklar.Dudaklarda Göz alıcı renkler daha ön planda olacak en gözde renklerden birisi olan fuşya kırmızı olacak.Dudaklarınız için koyu tonlarda rujların da makyaj çantanızda yer ayırmanız gerekiyor.Kırmızı renkli koyu tonlu rujları kullanırken cildinizin pürüzsüz olması gerekiyor sakın unutmayın bu yüzden yüzünüze en uygun kapatıcıyı ve doğal tonlarda olanları seçmelisiniz.Böylece dudağınızdaki rengi parlatma şansınız daha yüksek olur..
   
  Son düzenleme: 26 Oca 2013
 2. Cevap: 2013'ün Gözde Ruj Rengi Kırmızı

  Çok severim kırmızı ruj rengini çok sık kulanamasamda inanın bazılarına gerçekten süper yakışıyor bu sene moda olmasına sevindim ayrıca hemen bir adet edinelim lazım olabilir.