2013'te Başak Burcu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 16 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Başak Burcu Yorumları  Sevgili Başaklar, çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olacak yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınızın ve çevrenizdekilerden göreceğiniz destekler yılın ilk yarısında rahatlamanızı sağlayacak. 2013 ilk yarısında tedbirli olmanız gerekiyor. Özellikle ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda değişimler yaşayabilirsiniz.

  Devam eden ve iyi giden bir ilişkiniz varsa bu ilişkiniz açısında daha coşkulu ve heyecanlı günlerin sizi beklediğini gösteriyor ola bilir. Ancak ilişkinizde şuana kadar çekindiğiniz soru işaretleri varsa bu siz başak burçları için sıkıntılı günlerin, kavgaların, düşmanlıkların yaşanabileceği günleri işaret ediyor olabilir.

  Görüş ayrılıkları, hukuksal sorunlar, tartışmalar gündeminiz daha fazla meşgul edebilir. Yılın ikinci yarısı başak burçları için iç huzurun daha öne çıktığı bir dönem olacaktır. Ev ve aile yaşantınızı etkileyecek. Aile yaşamınız ve özel hayatınız sizin için daha ön planda olacak. Bu dönemde sorunlarınızın çözümü için ihtiyacınız olan güven ve huzuru bulma şansızız çok daha yüksek olacaktır. Bu dönem sizin çevrenize ve ailenize daha hoşgörülü ve pozitif düşünceler içinde olacağınız bir dönem olacaktır.

  Eylül ayıyla birlikte çevrenizdeki kişilerin size yaşattıkları olumsuzluklardan kurtulacağınız bir döneme giriyor olacaksınız.

  Ekim ayında maddi sıkıntılarınızı ortaya çıka bilir. İş ortaklarınızla yaptığınız işlerde sorunlar yaşaya bilir. Alacaklarınızı tahsil etmede sorunlar yaşaya bilirsiniz.

  Kasım ayından sonra finansal sıkıntılarınızın sona ereceği bir döneme gereceksiniz. Borçlu olanların borçlarını ödemekte zorluk çekenlerin kredi borçları ve ödemelerinin düzene gireceği finansal sorunlarının kısmen sona ereceği bir dönem olacaktır. 2013 yılında kısa yolculuklarınızda sorunlar yaşaya birsiniz. Yakın çevrenizle sorunlar yaşaya bilir kardeşlerinizle veya çok yakın arkadaş çevrenizle uyuşmazlıklar ve sorunlar ortaya çıka bilir. Özellikle Kasım ayında insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

  Kötümser ve katı tavırlar içine girmeyin. Sevgili başaklar bu dönemde acele kararlar vermekten kaçınmalısınız. Karar verirken iyi düşünmeli kararlarınızı değiştirmemeye özen göstermelisiniz.