2013 Yılının İlk Bebekleri

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


  1. 2013'ün İlk Bebekleri


    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, bir takım ziyaretler için Denizli'ye geldi. 2013'e girildiği anlarda Denizli Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Bakan Şahin'e Denizli Valisi Abdülkadir Demir, AK Parti Denizli Milletvekilleri ve çok sayıda protokol üyesi eşlik etti.

    [​IMG]

    Fatma Şahin, Denizli Devlet Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliğini'ni ziyaret etti. Burada yeni yılın ilk bebeğinin doğduğunu öğrenen Bakan Şahin, ailenin yanına gitti. Mehmet-Ümran Oranca çiftinin ikinci çocukları olan ve 2 kilo 500 gram olarak dünyaya gelen Elif Ecem Oranca'yı kucağına alan Bakan Şahin, bir süre bebeği sevdi. Bebeği annesine benzeten Şahin, tüm milletvekillerini de çağırarak bebeği görmelerini istedi. Bebeği kucağına alan ve seven Bakan Şahin, daha sonra bebeği annesinin kucağına verdi.

    Anne Ümran Oranca ve yeni yılın ilk bebeği olan Elif Ecem ile fotoğraf çekilen Şahin, bebeğe altın takmayı da ihmal etmedi. Anne Ümran Oranca, Bakan Şahin'in ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Bakan Fatma Şahin'e teşekkür etti. Baba Mehmet Oranca ile bir süre sohbet ederek ne iş yaptığını soran Şahin, bebeğin aileye uğur getirmesini diledi.