2013 Yılbaşında Ne Giysem

'Moda Rehberi' forumunda EyLüL tarafından 29 Kas 2012 tarihinde açılan konu

 1. Yılbaşında Ne Giysem 2013


  2013 yılı yaklaşırken yeni yılda ne giysem sorusu tüm bayanların aklından çıkmıyor olmalı.Yeni yıla nasıl girerseniz, bütün bir yılınız öyle geçer denir ya bu tür sözlere pek inanmasak da, yeni yıla en şık halimizle girmek isteyeceğimiz büyük bir gerçek öyle değilmi bayanlar...Yılbaşında ne giysem diye kafa şişiriyorsanız işte 2013 Yılbaşında giyebileceğiniz kombinler sizlerle olacak sayfamızda ve dahası olacak biiz takip etmeye devam edin..:f40:

  [​IMG]

  [​IMG]

  Yılbaşında gösterişli olmak istiyoranız serbest Siyah bir büstiyer ve yüksek belli bol paça bir pantolon size yeterince iddialı bir hava verecektir. Yılbaşıyla özdeşleştirdiğimiz payetli parçalar ise kombinimizde büyük bir rol oynuyor. Pul ve payetlerle işlenmiş mini bir ceket siyah ağırlıklı kombininize şık mı şık bir tarz katacak.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Yılbaşı kombininizde kıyafetiniz kadar, ayakkabılarınızda iddialı olmalı. Sezonun en gözde renklerinden biri olan bordo, bu kombinde ilgileri üzerinde toplayacaktır. Bu yüzden ayakkabı olarak, herkesin kıskanç bakışlarını toplayacak yüksek topuklu bordo bir ayakkabı seçtik. Clutchınızı ister ayakkabınızla aynı renkte, isterseniz de ceketinizle uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Ceketiniz yeterince gösterişli olduğu için, aksesuarlarınızı sade kullanmayı tercih edin. Sallantılı siyah bir küpe kombinin bütünlüğüne uyum sağlayacaktır.Makyajda kesinlikle çok iddialı olmalısınız. Koyu kırmızı ojeleriniz ve rujunuz yılbaşı konseptli kombininize renk verecektir. Gözlerinizi ön plana çıkarmayı sakın unutmayın.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Cevap: 2013 Yılbaşında Ne Giysem

  2013 yılının yılbaşı gecesinde ne giysem diye kararsız mı kalıyorsunuz....

  Yılbaşında gösterişli olmak istiyorsanız serbest siyah bir büstiyer ve yüksek belli bol paça bir pantolon size yeterince iddialı bir hava verecektir. Yılbaşıyla özdeşleştirdiğimiz payetli parçalar ise kombininizde büyük bir rol oynuyor. Pul ve payetlerle işlenmiş mini bir ceket siyah ağırlıklı kombininize şık mı şık bir tarz katacak.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...