2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 27 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Şubat Ayı 2013 Burç Yorumları


  Burç meraklılarına özle hazırlaıdğımız bu sayfamızda 2013 yılının Şubat ayında hangi burcu neler bekliyor Burcunuza göre Şubat ayında sizleri bekleyen süprizler neler öğrenmek istiyorsanız buyrun aşağıda tüm burçların 2013 Şubat Ayı Yorumlarını bulabilirsiniz.


  2013 Koç Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Şubat ayı, astrolojik olarak önemli bir dönemin başlangıcına ev sahipliği yapacak. Son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kovadan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz. Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Balık burcu, Koç burçlarının bilinçaltı, gizemler evi olan 12. Evinde yer alır. Bu yeni dönem, içsel sesinizin artacağı, rüyalarınızın artacağı, ilhamınızın artacağı bir dönemdir.

  Dolayısıyla bu temalar çevresinde yeni girişimlerde bulunmak, kursa başlamak, iş kurmak gibi planlarınız var ise harekete geçmenin vaktinin geldiğini söyleyen bir gökyüzü konumlanmasıdır. 2015 yılına kadar etkisi altında bulunacağınız bu dönemin bireysel olarak hayatınıza ne zaman maksimum etkisinin olacağını, kişisel doğum haritalarınızın analizleri ile bulmak mümkündür.

  Yükselen Koç beylerin hayatlarına, ilgilerini çekecek bir bayanın girmesi teması da hakim.Son dönemdeki sağlık problemleri, aşırı yoğunluğun getirdiği gerginlikten biraz olsun kurtulup, rahat nefes alabileceğiniz de bir dönem olacak ay sonuna kadar.Ayın ikinci yarısı ile birlikte, hedeflerinize erişmek için doğru planlama yapabileceğiniz ir döneme giriyorsunuz.

  2013 Boğa Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu

  Jüpiterin bolluk bereket ve şans etkisi altındaki günleriniz devam ederken, kariyerinize dair sıkıntılarınızın biteceği, yepyeni bir dönemin kapısında olduğunuzu belirterek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum. Geçtiğimiz yaklaşık 14 yıllık dönem içerisinde kariyer, ün şan şöhret evinizi Kova burcu dolayısıyla ziyaret eden Neptün, hayatınızda yapmak istedikleriniz, ürettiklerinizi ortaya koyabilme tarafında belirsizlikler ile kafanızı karıştırmış ve yolunuzu uzatmıştı.

  Şubat ayı başından itibaren hayatınızın bu alanını terk edecek olan Neptün, kariyerinize ve size prestij sağlayacak konulara daha rasyonel, ayakları yere basan şekilde bakabilmenizin önünü açacak. Boğa burcu ayakları yere basan, dünyaya pratik olmayı öğreten burçlardandır.

  Ancak yine de net zamanını bilmeseniz de böylesine güzel bir dönemin kapısında durduğunuzu bilmek güzel bir durum!Şubat ayına geri döndüğümüzde, özellikle bir süredir kendinizi sıkışmış ve yorgun hissediyorsanız, 8 Şubat sonrasında bu etkilerin azaldığını gözlemleyebilirsiniz.
   
 2. Cevap: 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

  2013 İkizler Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu

  Şubat ayı, astrolojik olarak önemli bir dönemin başlangıcına ev sahipliği yapıyor. Son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kovadan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek.

  Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz. Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Bu önemli geçişin İkizler burçlarına ilk etkisi yüksek öğrenim, yurtdışı ile ilişkiler, seyahatler gibi konularınıza getireceği rahatlama olacak. En önemli ve en büyük getirisi ise kariyer ve şöhretinize dair sizlere vereceği ilham olacak. Önümüzdeki dönemde pek çok ikizler burcunu, sanatla, sahne konuları ile veya önemli yaratıcılık gerektiren reklam, senaryo, yazarlık gibi konularda parlarken görmeye başlayacağız.

  Şubat ayı özeline döndüğümüzde Venüsün 8 Şubat itibariyle arkadaşlar, iş gezileri, cemiyet, dernek vb kalabalık ortamlarda sizi parlatacak etkileri altında olacaksınız. İkizler burcunun belki de en güzel özelliği her türlü insanla her türlü sohbete katılabilecek bir iletişim yeteneği ve her şeye dair fikir sahibi olan hızlı zihnidir. İşte bu güzel özelliklerinizi kullanabileceğiniz güzel bir ay sizi bekliyor.Ayın ikinci yarısından itibaren kariyerinizle ilgili fırsatların karşınıza çıkması, haberler almanız mümkün.

  2013 Yengeç Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Tüm su grubu burçlarının Yengeç, Akrep ve Balık sezgilerinin güçlü olduğu bilinir. Sizin de özellikle evrenin gizemlerini çözme, mistik konulara merakınız, olacak bir şeye dair önceden oluşan hisleriniz olduğunu tahmin ediyorum. İçsel dünyanız, psişik güçleriniz, sezgileriniz tarafında yeni bir dönemin kapısında durduğunuzu bilmenizi isterim.

  Şubat ayı burç yorumlarımda, her burç için Neptünün Kova burcundan Balık burcuna geçişini de yorumlamayarak, önümüzdeki yeni bir 14 yıllık dönemde sizi bekleyen etkilerden haberdar olmanızı isterim. Özellikle kişisel haritalarında Akrep burcu etkileri alan Yengeç burçlarının, evrenin gizemini çözmek, mistik konular, din ve maneviyat alanlarında oldukça meraklı olmaları muhtemel. Diğer yandan Yengeçlerin hayatına girecek olan yeni yerler, hayatlar, insanlar ve ülkeler tanıma temalarında merak ve aksiyon artışı görülecek. Yurt dışı seyahatleriniz artabilir. Hatta kısa süreler yabancı kültürlerde yaşama girişimlerini olabilir.
   
 3. Cevap: 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

  2013 Aslan Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Şubat ayı ile birlikte özellikle yüksek eğitimini sürdürmekte olan Aslanların bu alanda bir rahatlama yaşayacakları, son dönemdeki sıkıntılarından uzaklaşmak ve istediklerini elde etmek için uygun enerjiler altında bulunacağını belirterek başlamak istiyorum. Hayatında yüksek öğrenim, eğitim gibi temalara sahip olmayan Aslan burçlarında bu etki, uzun süredir gitmek istedikleri bir kursu, bir eğitim fırsatını yakalamaları şeklinde ortaya çıkabilir. Diğer yandan yurtdışı ile ilişkiler, seyahat planlama gibi konular gündeminize girebilir.

  Son yıllarda, ciddi ilişkiler, evlilik, ciddi ilişkilerin evliliğe dönüşmesi veya halihazırdaki evlilik ilişkilerinde problemler yaşayan Aslan okuyucularım için ise yepyeni bir dönem başlıyor. Bugüne kadar ilişkinizi bir üst boyuta nasıl taşıyacağınız konusunda kararsız kalmış, beklediğiniz evlenme tekliflerini alamamış, ilişkilerde önünüzü görememiş ve çokça hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Bu dönemin Şubat ayı itibariyle geri kaldığını ve bu konulara dair taze, düşüncelerinizin net, yolunuzu çizeme gücüne sahip olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Geçtiğimiz 14 yıldır Kova burcunda bulunan Neptün2ün Balık Burcuna geçmesi ile bu etkileri yaşayacağınız için halihazırda etkilerini hissetmeye başlamış olmanız da muhtemel.

  Önümüzdeki bu yeni dönemde, büyük dönüşümleri yapma cesareti, hayallerini realize etme teması hakim. Cinsel konularda sıkıntılar yaşayan Aslan2ların da problemlerine çare bulabilecekleri, cinselliği yeniden keşfedecekleri bir dönem olacak.Aynı zamanda sezgilerinizde artışlar, evrenin gizemleri, maneviyat, psikoloji, din gibi konulara daha fazla yönelme isteği duyacağınız bir dönem olacak.

  2013 Başak Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu

  Şubat ayı itibariyle son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kovadan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz. Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim.

  Bu önemli geçişin Başak burçlarına en büyük etkisi günlük rutinlerinde olacak. Günlük rutininizi rahatlatacak, sağlık konularındaki evhamlarınızı veya endişelerinizi azaltacak yeni bir dönemden bahsediyorum. Özellikle sağlık konularında daha mantıklı ve bilgiye dayalı hüküm verebilme, neyi nasıl önleyebileceğinizi ve nasıl korunacağınızı daha rahat ve kolay bulabileceksiniz. Yine bu dönemin getirdiği bir diğer tema, ciddi ilişkiler ve evlilik temaları olacak.
   
 4. Cevap: 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

  2013 Terazi Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Son yıllarda aşk ilişkilerini yola koymak, ciddi ilişkilere kavuşabilmek, ilişkilerde önünü net görememek, ilişkiyi dilediğiniz statüye taşımakta zorlanmalar/gecikmeleri yaşayan Teraziler, öncelikle sizler için yeni bir dönemin başladığını bilmenizi istiyorum. Üstelik bu yeni dönem sadece Şubat ayı ile sınırlı değil. Uzun yıllar sizlerle kalacak. Terazinin aşka bakışında duygular kadar mantık da hakimdir. Aşık olması için karşıdaki kişinin, Terazinin mantığına uyması gerekir. Aşık olunan kişinin toplumdaki statüsü, ailesi, kazancı, yaptığı iş, kişiyi Terazinin ailesinin sevmesi ve onaylaması önemlidir.

  Terazinin aşkında mantığa genişçe yer vardır. Hal böyle olunca, bu alanda uzun yıllar yüzü gülmemiş Terazi okuyucularım, aşka kavuşacağınız, mevcut ilişkilerinizde istediklerinizi elde edebileceğiniz yepyeni bir dönemin kapısında olduğunuzu bilin.

  Çocuk sahibi olan Terazi okuyucularımı son dönemde çocuklarınız çok severken, onların problemlerini nasıl çözeceğinizi bir türlü bulamamış olabilirsiniz. Üzülmeyin,! Tıpkı yukarıdaki aşk konularına dair anlattıklarıma benzer etkiler, çocuk sahibi olan Terazi okuyucuların için de geçerli.Yine özellikle yükselen Terazilerin ayakları oldukça hassas olabilir. Ayaklar üşüttüğü an sindirim problemleri, mide yanması, gaz ağrıları vb yaşamanız muhtemel.

  2013 Akrep Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Şubat ayı itibariyle son 14 yıldır Kova burcunda hareket eden Neptün gezegeni, Kovadan çıkarak kendi evi olan Balık burcuna yerleşecek. Bunun bize ne etkisi var diye düşünebilirsiniz. Bu durumda sizlere, her doğum haritasında 12 burcun da yer aldığını ve her bir burcun hayatımızın çeşitli alanlarını yönetmekte olduğunu hatırlatmak isterim. Bu önemli geçişin Akrep burçlarına en büyük etkisi aşk, yaratıcılık, eğlence, mutluluk ve çocuklar temalarına dair olacak.

  Özellikle bekar Akrepler için aşkı yeniden keşfedecekleri, aşkın kitabını yazacakları yeni bir döneme işaret ediliyor bu durum. Akrepler aşklarını göz önünde göstere göstere yaşamayı sevmezler. Aşk evinizdeki Balık burcu temasının yoğunlaşması nedeni ile daha gizli aşklar veya aşkınızı kendi içinizde, dışarı yansıtmadan yaşamak, aşk ile manevi yanınızı güçlendirmek, beslemek gibi temalar hayatınızda daha sıklıkla yer alabilir. Aşk konusunda aşırı hayalcilik ise, olumsuz sonuçlara, hayal kırıklıklarına neden olabilir.

  Halihazırda ilişkileri bulunan veya evli Akrep okuyucularım için bu yeni dönem, eşinizle olan ilişkinizin yeni bir boyuta taşınması, mutluluk ve samimi yakınlıkta artış, manevi tatmin olarak kendini gösterebilir. Ancak unutmayın ki bu yeni dönem Şubat ayında sadece başlıyor. Sizi ne zaman etkilemeye başlayacağı kişisel doğum haritanızdan çıkartılabilecek bir analizdir.

  Çocuk sahibi olan veya planlayan Akrep burçlarının olumlu etkilerle kuşatıldıkları, neyi, nasıl ve neden yapacaklarını, doğru yöntemleri kolaylıkla bulabilecekleri bir döneme de işaret eden bu geçiş, çocuklarınızla olan ilişkilerinizin manevi yönünün daha da artması anlamını da taşır.
   
 5. Cevap: 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

  2013 Yay Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Sizlerin astrolojiye olan ilgisi, merakı ve yatkın zekanız dolayısıyla, sizlerle astroloji sohbetleri veya seansları yapmak benim için her daim oldukça keyifli ve farklı deneyimler olmuştur.

  Özellikle yorumlama seanslarımda Yay burcu etkileri altında olan kişilerle bir araya geliyorsam, astrolojik temel kavramlarından daha çok bahsetmeye özen gösteririm. Bu ayki yorumlarımı yazarken özellikle Yay burcunda bu tarz detaylara girmek istedim. Umarım sizler için de keyifli bir okuma olur.

  Öncelikle muhtemelen duymuş olduğunuz önemli bir gök hareketinden bahsetmek istiyorum. Son 14 yıldır Kova burcunda hareketine devam eden Neptün gezegeni, Şubat ayı başında, yöneticisi olduğu Balık burcunun evine geçecek. Daha önce yaklaşık 130 yıl kadar önce dünya üzerinde karşılaşılan bu durum, ömrümüzde göreceğimiz tek gerçek manada Balık burcu dönemi olacak.

  Şubat ayı özeline baktığımda, eğlence, mutluluk ve aşk evinizde 8 Şubat itibariyle rahatlama, pırıltılar ve olumlu etkiler altında olacağınızı söyleyebilirim. Bu dönemde görünümünüzde değişikliler yapmak isteyebilirsiniz. Uygun bir dönemde olacaksınız. Kalabalıklar içerisinde çekiciliğinizin arttığını hissedebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında eviniz ve aileniz gündeminizde olabilir. Uzun süredir ihmal ettiğiniz ailevi ve evinize dair konularla ilgilenmek ve çözüm üretmek için uygun bir dönemde olacaksınız.

  2013 Oğlak Burcu Şubat Aylık Burç Yorumu

  Son yıllarda özellikle kendi kazandığınız para ve kaynaklarınız tarafında olumsuz etkiler altında olduğunuz dönemlerin geride kaldığını belirterek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum. Kazandığınız para ve kaynaklar üretme alanında önünüzü net görememe, isteklerinize erişememe, hak ettiğinizi kazanamama etkileri altında olduğunuz geçmiş bir dönemden bahsediyorum. Özellikle son 2 yıldır bu etkileri hissetti iseniz, sizin için bu olumlu etkiler daha hissedilir şekilde ortaya çıkacak. Bahsettiğim bu etkiler transit olarak Kova burcunda seyretmekte olan Neptün gezegenin getirdiği etkiler idi.

  Şubat ayı özeline baktığımızda, 8 Şubat sonrasında ev ve ailevi konuların gündeminizde olması, evde zaman geçirmek, evinizde düzenlemeler yapmak size iyi gelecek. 14 Şubat civarı ve sonrasında kısa seyahatlere çıkmanız söz konusu olabilir. Programınızı esnek tutmakta fayda var.
   
 6. Cevap: 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları


  2013 Kova Burcu Şubat Ayı Burç Yorumu


  Halihazırda Kova burcu ayındayız. Tüm ana burcu Kova olan okuyucularımın doğum günlerini kutluyorum. Yeni yaşınızın dilediğiniz her şeyi size kavuşturacağı mutlu bir yaş diliyorum.

  Kova burcu bilginin burcudur. Bilgiye sahip olmak, bir şeyi yapmanın yeni yollarını bulmak, arkadaşlık, sevgi ve özgürlük temalarının sahibi olan Kovalar, dünyamızın ilerlemesini sağlayan ana oyunculardır.

  Geçtiğimiz 14 yıldır, Balık burcunun yöneticisi olan Neptünün Kova burcunda transit hareketini yapmakta oluşu, Kovaların gerçek Kova kimliklerini ortaya çıkarmalarının önünde bir engel olarak duruyordu. O mantıklı ve rasyonel Kovaların bakışını bile buğulandırabilen Neptün, Şubat ayı itibariyle Kova burcunu terk ederek, kendi burcu olan Balık burcuna yerleşecek ve Kovalara rahat nefs aldıracak.

  Bu yeni dönemde transit Neptün, Kovaların kendi paralarını kazandıkları alana geçiş yapacak. Bunun etkisi Kovaların kazandıkları para alanında değişimler yaşayabileceklerine işaret eder. Şubat ilk hafta sonrası kısa seyahatler, yakın çevre ilişkileri, sohbetler, organizasyonlar dolayısıyla kalabalıkların içinde bulunmak ay boyu size iyi gelecek.

  2013 Balık Burcu Şubat AyıBurç Yorumu


  Balık Burçları Şubat ayının ilk haftası burcunuz üzerinde ilerleyen Mars ve Merkür sizler açısından olumludur. Sanat, mistik konular, yaratıcı faaliyetlerle uğraşmak, başarılı çalışmalarda bulunmak mümkündür. Sizi rahatlatan, kendinizi ferah hissetmenizi sağlayan her insanla bağlantınızı sürdürürsünüz.

  Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz yoğundur. İnsanlara destek olduğunuz gibi, onlar da size işlerinizde ve duygusal meselelerinizde yardımcı olurlar. Genelde gizli saklı kalmış bir çok meseleyi sezgileriniz yoluyla çözebilirsiniz. İlişkinizle ilgili konularda kararsızlık duymanıza en büyük etken, güven olgusudur.

  26 Şubat sonrası hangi alanda sıkıntınız varsa, neyi istiyorsanız dilekte bulununuz. Çünkü hayırlı ve mücizevi, bereketli gelişmeler sizinle beraber olacakdır.
   
 7. Cevap: 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

  İşte bunu sevdim teşekkürler...
   
Yükleniyor...