2013 Resimli Ve Sözlü Mevlid Kandili Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 8 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Resimli Ve Sözlü Mevlid Kandili Mesajı

  2013 Resimli Ve Sözlü Mevlid Kandili Kısa Mesajları

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

  Allahın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Mevlid kandiliniz mübarek olsun.  Mevlid kandiliniz mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.


  [​IMG]


  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.


  Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

  Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

  [​IMG]

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek Mevlid kandilinin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  [​IMG]

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun


  Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..


  Ellerin duaya uzandığı sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

  [​IMG]
   


Similar Threads: 2013 Resimli
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler 2013 Kadir Gecesi Mesajları Resimli 3 Ağustos 2013
Güzel Sözler Kadir Gecesi Mesajları 2013 Resimli 5 Temmuz 2013
Güzel Sözler 2013 Mevlid Kandili Resimli Mesajları 22 Ocak 2013
Güzel Sözler İngilizce Yeni Yıl Kutlama Kartları Tebrik Mesajları Resimli 2013 29 Aralık 2012
Güzel Sözler 2013 Resimli İngilizce Yeni Yıl Mesajları 29 Aralık 2012