2013 Ramazan Bayramı Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 16 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Ramazan Bayramı Mesajları  Tüm sevdiklerinizin Bayramını bu güzel mesajlarla kutlayabilirsiniz.Ramazan bayramında sevdiklerinize aşağıdaki dilediğiniz ve beğendiğiniz mesajı atabilirsiniz. Ramazan bayramının coşkusuna mesajlarınız eşlik etsin.
  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/bayram-mesajlari-forumdas-24212.jpg]bayram-mesajlari-forumdas-24212[/IMGALT]

  Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz.

  En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınız kutlu olsun..

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun.Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun inşallah.

  Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Ömrümüzde ırmaklar vardır sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz bizim ömrümüzde sevdiklerimiz vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğümüz.Ramazan Bayramınız mübarek olsun hayırlara vesile olsun..

  Kalplerinizde Sevgi Olsun Gözleriniz ışık Dolsun Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

  Yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun Ramazan Bayramınız kutlu olsun..

  Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.