2013 Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 27 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumları Rezzan Kiraz  Güneş 20 Ocaka kadar Partnerlere ilişkin 7. Evinizde ve ayın geri kalanında Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde bulunurken ilişkiler artık bir temel sorundur. Özel ve mesleki işbirliklerinizde ilerleme kaydetmek istiyorsanız başkalarından neler beklediğiniz konusunda açık olun.

  İletişimci Merkür 8 Ocakta iyimser Yaydan ayrılıp düzene bağlı Oğlak burcuna girerek dikkate değer bir geçiş yapıyor; bir planlama ve bağlılık eksikliği sizi başka birinin kontrolü altına sokabilir. Ayın 9′unda burcunuzda, besleyici Yengeçteki Dolunay öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanızı size hatırlatıyor. Bir sevgili, arkadaş ya da iş arkadaşınızı memnun etmeyi birinci önceliğiniz haline getirirseniz, ikinci sıraya düşebilirsiniz. Öte yandan kendinize özen gösterirseniz, başkalarına da yardımcı olabilmek için gereken duygusal ve fiziksel güce kavuşacaksınız.

  İlişkilere böylesine büyük dikkat göstermek ve herkesi mutlu etmek sizi yorabilir ve kaçış hayalleri kurdurabilir. Cazibeli Venüs ayın 14′ünde Uzak Yerlere ilişkin 9. Evinize geldiğinde her şeyden kaçmak size cazip gelebilir. Hayal gücünüz zihninizi açıp şimdiki hayatınızın sorumlulukları ve sorunlarından kurtulduğunuz uzak ülkelere götürüyor.

  Bu izlenimleri gelecekteki bir yolculuk için ilham olarak görün ama günümüzün gerçekleriyle bağlantıyı koparmayın.

  Tuhaf Uranüsteki Yeniay, 23 Ocakta 8. Evinize düşerek sıradışı insanları ve muhtemel ilişkileri çekiyor. Sınırlarınızı zorlarsanız aşk ve para için fırsatlarınızı arttıracaksınız. Genişlemeci Jüpiterin bu Güneş-Ay kavuşumuna kare açısı, sizi gerçek olamayacak kadar güzel vaatlerle kışkırttığında perspektif duygunuzu kaybetmeyin yeter.