2013 Ocak Ayı Yay Burcu Yorumu

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 27 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ocak Ayı 2013 Yay Burcu Yorumu  Siz bir köşeyi döndünüz ve sonunda nereye gittiğinizi görebilirsiniz. Anahtar gezegeniniz olan Jüpiter 25 Aralık 2011 tarihinde yönünü değiştirmiştir. O Kendini Geliştirmeye ilişkin 6. Evinize girecektir. Bu sizin kişisel gelişim fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir. Gündelik rutin içinde değişiklik yapmak zaman alabilir ancak bu göze çarpan sonuçlar doğuracaktır. İhtiyacınız olan şey günbegün yapacağınız işlere odaklanmaktır. Başarı uzakta görünse bile yapmanız gereken şey budur.

  Mesleki ilerlemeler konusunda bu ay biraz geri kalabilirsiniz çünkü fiziksel Mars 23 Ocakta bir sümüklüböcek hızında geri geri gitmektedir. Mars 13 Nisana kadar Kariyere ilişkin 10. Evinizde gerileyecektir, bu sizi yavaşlatmaya ve son yaptığınız işi gözden geçirmeye zorlayacaktır. Planlarınızı gözden geçirmeli ve amaçlarınıza ulaşmak için kendi zaman çizelgenizi oluşturmalısınız.

  Neyse ki, Rüyalar ve Dileklere ilişkin 11. Evinizdeki gerçekçi Satürnden bir yardım alacaksınız. Neptün bu ayda serbestçe akan üçgen oluşturacaktır.

  Bu uzun süreli açı tam olarak 10 Ekime kadar sürecektir. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için uygun bir strateji izlemeniz gerekir. Disiplinli ve sabırlı olma zamanıdır.

  Duygusal bir kriz 9 Ocakta Yengeç burcundaki Dolunayda ortaya çıkacaktır. Derin Paylaşmaya ilişkin 8. Evinizde bunun etkisi görünecektir. Güneşin elektrikli Uranüsle oluşturduğu parlak beşli açı yaratıcı fikirler ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde duygularınızla fazla bağlantılı olmayacaksınız.

  Akıllı Kova burcundaki Yeniay 23 Ocakta Kendinize Değere ilişkin 2. Evinizde harekete geçer, ancak onun iyimser Jüpiter ve kötümser Satürn ile yaratıcı kare yapması anlaşılması zor bir denge oluşturacaktır.

  Rezzan Kiraz