2013 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumu

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 27 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu Rezzan Kiraz  Bu ay gelecek o kadar yakın görünüyor ki sadece uzanıp onu almak isteyebilirsiniz. Maalesef, bir hedefin hemen köşe başında olduğunu düşünseniz bile buna ulaşmak için aslında bütün bir yıla ihtiyaç duyabilirsiniz.

  Çünkü çalışkan Satürn bütün yıl boyunca ilham verici Neptünle uyumlu bir üçgen açıya yaklaşıyor ama gerçekte oraya 10 Ekime kadar ulaşmıyor.

  7 Ocakta temel gezegeniniz Merkür hem Satürn hem de Neptünle destekleyici yarım üçgenler oluşturarak, hayallerinizin gerçek olduğuna sizi inandırıyor.

  Zihinsel Merkürün 8 Ocakta hesaplayıcı Oğlaka ve Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinize girişi başkalarını planlarınıza dahil ederek daha pratik olmanızı sağlıyor. Her ne kadar onların hırslarını genel stratejinize dahil edebilecek olsanız da, 9 Ocakta dirençli Yengeçteki Dolunay Kişisel Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi aydınlatarak, odağı yeniden bireysel ihtiyaçlarınıza çeviriyor.

  14 Ocakta Venüsün Kariyere ilişkin 10 Evinize geçişiyle aradığınız itibarı bulabilirsiniz, eğer odağınızı amaçlarınızdan ayırmazsanız. 19 Ocakta hırslı Oğlak Güneşi titiz Satürnle kare açı yaptığında öz disipline ihtiyacınız olacak.

  Ama Güneş 20 Ocakta deneysel Kova ve Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinize girdiğinde direniş kırılacak. Enerjik Mars 23 Ocakta, fütürist Kovadaki Yeniay ile aynı gün gerileme dönemine girdiğinde ilerlemeniz yavaşlayabilir. Her ne kadar taktikleriniz sağlam ve uygulamanız becerikli olsa da kendinizi hâlâ kayba uğruyormuş gibi hissedebilirsiniz. Panik yapmayın, Merkür 27 Ocakta Kovaya ve ileri görüşlü 9. Evinize girerek, siz planlarınızı yeni baştan kurarken, yenilikçi düşünceleri canlandırıyor.