2013 Model Nissan Note

'Resimli Konular' forumunda EyLüL tarafından 19 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Nissan Note Özellikleri  2013 Model Nissan Note Resimleri

  Nissan note, markanın güncel modellerinde kullandığı tasarım çizgisinin devamı niteliğinde düşünülmüş. Nissanın Murano gibi büyük arabalarında kullandığı ön far ve panjur tasarımı yeni Noteda da kullanışmış.

  Arabanın iç mekanı ise dışına tezat oluşturacak şekilde sade düşünülmüş. Geniş bir iç mekana sahip olan Noteda açık renk döşemeler ve geniş cam alanları içerisindekilere sahip olduğundan daha fazla ferah bir görüntü sunuyor. Sürücü kısmında kullanılan mavi ve beyaz aydınlatmalar geniş dijital ekran ve navigasyon ise sade tasarımı teknolojik görüntü ile destekliyor.

  2013 Nissan Noteun motor yapıları hakkında bilgi verilmezken güncel model ile benzer olacağı tahmin ediliyor. Güncel modelde kullanılan 1.4 ve 1.6 litrelk benzinli motorların yanı sıra 1.5 litrelik dizel motor yeni Noteda da kullanılacak.

  Avrupada Opel Meriva ve Citroen C3 Picasso gibi rakipler ile yarışacak olan Note, özellikle geniş aileler için önemli bir alternatif. Güncel modeldeki 35.000 TL seviyesinden başlayan satış fiyatları ufak bir atışla önümüzdeki yıl yeni Note içinde geçerli olacaktır.

  2013 Nissan Note Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]