2013 Model Ford Transit

'Resimli Konular' forumunda Bella tarafından 9 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Model Ford Transit Hakkında Bilgi,

  Yepyeni görünümüyle Minibüs, Kombi ve Van olarak sunulacak Ford Tourneo Custom Consept, fuarda sadece Minibüs versiyonu ile sergilenecek.

  Sekiz koltuklu şık konsept araç ister bireysel kullanımda ister Turizm yolcu taşımacılığında isterse de VIP yolcu taşımacılığında yeni bir enerji getirecek. Tourneo Custom Concept, otomobile benzer sürüş karakteri ve konforun yanı sıra güncel Focusa gönderme yapan sürücü odaklı kokpiti ve yepyeni lüks iç mekan tasarımı ile dikkat çekiyor.

  [​IMG]

  Yenilikçi katlanabilen ve çıkarılabilen koltuk yapısı sayesinde kullanıcıya farklı koltuk kullanım seçenekleri sunabilmesi ile hem iş hem de hobi amaçlı kullanıma uygun kombinasyon sağlanabiliyor. Buna ilave olarak araçta bulunan ve segmentinde çığır açacak teknolojiler arasında sesle kumanda edilen araç için bağlantı sistemi SYNC ile Acil Durum Desteği de bulunuyor

  En ileri sürüş destek sistemlerine sahip Tourneo Custom Concept, sınıfının en iyi yakıt tüketimi için Fordun düşük CO2 emisyonlu ECOnetic teknolojilerinden yararlanıyor.