2013 Maşalı Saç Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 23 May 2013 tarihinde açılan konu

 1. Yeni Maşalı Saç Modelleri


  Yepyeni maşalı saç modelleri hazırladık sizler için davetlerde ve özel günlerde oldukça kullanışlı olan maşalı saç modelleri her yaşta her bayanın tercih edeceği ve rahatlıkla kullanabilecekleri modeller yer almaktadır.

  Kendiniz saçınıza maşa yapmak istiyorsanız bunu nasıl yapacaksınız bu konuda sizlere küçük hatırlatmalarda bulunmak istiyorum bayanlar.

  Öncelikle yapmanız gereken şey Saçlarınızı maşaya sararken üst üste gelmememesine dikkat etmelisiniz. Saçlarınızı maşanın tüm metal kısmını kaplayacak. şekilde sarmalısınız bu şekilde maşayı saçlarınıda 10-15 saniye tutmalısınız. Maşa yapmaya başlamadan önce saçınıza jöle sürer ya da saç spreyi sıkarsanız bu şekilde yapılan maşa daha dayanıklı ve uzun süreli kullanılabiliyor.Bu küçük hatırlatmaları yaptıktan sonra gelin 2013 yılının en gözde maşalı saç modellerindne bazılarını görelim ne dersiniz.
  2013 Maşalı Saç Modelleri

  Maşalı Saç Modelleri.

  Maşalı Saç Modelleri. Maşalı Saç Modelleri1. Maşalı Saç Modelleri2. Maşalı Saç Modelleri3. Maşalı Saç Modelleri4. Maşalı Saç Modelleri5. Maşalı Saç Modelleri6. Maşalı Saç Modelleri7. Maşalı Saç Modelleri8. Maşalı Saç Modelleri9.


   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Oca 2014