2013 Kadın Saç Modelleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 3 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu


 1. 2013 yılına özel bayanlar için oldukça güzel saç modelelrinin yer aldığı harika bir sayfa düzenledik sizlere.


  2013 Yılında yine bir önceki yıllarda olduğu gibi kıvırcık dalgalı saç modelleri ayrıca düz saç kesimleri,kısa saç kesimleri bayanlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.2013 yılı içinde birbirinden farklı temel saç modelleri söz konusu olacak gibi görünüyor.2013 yılı içerisinde biraz daha farklı ve genelde her yaşa hitap etmesi mümkün olan saç modelleri mevcut bayanlar dilerseniz hemen sizleri 2013 yılının en moda saç kesimleri ile başbaşa bırakalım.

  Kuaför salonlarında en fazla rağbet gören saç modellerinden biriside kıvırcık dalgalı saç modelleri oluyor.Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi su dalgası kıvırcık saç modelleri çok moda bayanlar.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/dalgali-sac-modelleri-11474.jpg]dalgali-sac-modelleri-11474[/IMGALT]

  Yine uzun ve dalgalı bir saç modeli bu saç modelinide rahatlıkla kullanabilirsiniz bayanlar.Eğer sizde uzun saç seviyorsanız bu tarz bir saç kesimiyle çok şık ve hoş görünebilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sac-modelleri-65056.jpg]sac-modelleri-65056[/IMGALT]

  Özellikle kısa saç kullanmayı seven bayanlar içinde güzel bir haberimiz var 2013 yılının yine vazgeçilmez saç modleleri arasında oldukça rağbet gören kısa saç modlelerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kisa-sacmodelleri-8724.jpg]kisa-sacmodelleri-8724[/IMGALT]

  Düz saç kullanmayı seven bir bayansanız bu saç modeli tam size göre olabilir yine 2013 yılında düz saç kesimleri moda böyle güzel bir saç modelinin size yakışacağını düşünüyorsanız hemen deniyebilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/duz-sac-kesimi-94260.jpg]duz-sac-kesimi-94260[/IMGALT]