2013 Kadın Kış Modası

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 11 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Kadın Sonbahar Kış Modası
  2013 Kış Modası belli oldu bayanlar özellikle büyük firmalar ve modacılar 2013 kış moda renklerini ve modellerini tamaladılar.Ayrıca Markalar 2013 Sonbahar kış koleksiyonlarını yayınlamaya başladılar bile.Silzer 2013 kış modasını merak ediyormusunuz örneğin bu yıl hangi renkler moda olacak ne tarz kıyafetler moda olacak ne tür yenilikler var yazımızda bu sorularınız yanıtlarını bulma imkanı bulacaksınız.

  2013 Kış sezonunda hangi renkleri moda olacak özellikle asker yeşili çok moda ayrıca canlı ve göz kamaştırıcı parlak renklerde vitrinleri süsleyecek.Sizlerde benim gibi canlı renklerin yanısıra pastel renkleri tercih ediyorsanız skaın üzülmeyin pastel renklerdeki kıyafetlerde çok fazla moda olacak.

  Yeni sezon 2013 kış aylarında özellikle bol kesimli kıyafetler çok moda olacak üzerinize neredeyse bir kaç beden büyük gelen kıyafetler moda olacak.Bu demek oluyorki hem rahat hem şık hemde modayı izlemiş olacaksınız bol kıyafetler tercih ederek.Bir çok bayanın ilgisini çekeceğini düşündüğümüz harika parçalı pantolonlarda çok moda olacak gibi görünüyor.2013 kış sezonunda farklı kumaşlarla hazırlanmış farklı renklerde parçalı pantolonlara rastlıyabilirsiniz.

  Deri her zaman var mutlaka 2013 kış modasında sizlerde gardobunuzda bir der mont yada ceket bulundurmalısınız.Deri modası 2013 kış aylarında taytlardada çok fazla görülecek ayrıca şort ve deri pantolonlarda çok moda olacak.Kalçanızı ve göbeğinizi kamufle etmek için birinci tercihiniz olmasını önerdiğimiz bayanların gönlünde taht kuran peplum modası 2013 kış sezonunda da devam edecek bayanlr.

  Geçtiğimiz sezonlarda dantel modası oldukça beğeniliyor yine 2013 kış sezonunda dantel modası çok moda olacak.Dantel kıyafetler Vitrinleri terketmeyi hiçmi hiç düşünmüyor.

  Yazımızda okuduğunuz gibi harika bir 2013 Kış moası bizleri bekliyor bayanlar.

  Kadın Kış Modası1.jpg Kadın Kış Modası3.jpg Kadın Kış Modası4.jpg Kadın Kış Modası5.jpg Kadın Kış Modası6.jpg Kadın Kış Modası8.jpg Kadın Kış Modası9.jpg