2013 İlkbahar Makyajı Nasıl Olacak?

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 2 Nis 2013 tarihinde açılan konu

  1. [​IMG]    2013 yılının ilkbahar yaz aylarında makyajlar nasıl olacak 2013 İlkbahar makyajı konusunda merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz sevgili bayanlar.

    İlk bakışta, ilkbahar sadece kırmızı dudaklardan ibaret olacak gibi görünebilir. Burberry, Prada gibi markalar tamamen dudaklarda hakimiyeti seçmiş bu kez.2013 İlkbaharında beyaz teninizi vurgulayan kırmızı dudaklarınız olacak 2013 İlkbahar makyajında kırmızının her toununu görmemiz mümkün olacak.Makyajın eyeliner olmazsa olmazı oldu. Düz bir elbiseye bir akşam dışarı çıktığınızda, gözlerinizden eksik etmemeniz gereken seksi siyah bir detay.

    Göz altlarına siyah kalemle buğulu bir gölge yaparak, eyelinerınızı kuyruk kıvrımıyla kaşlara doğru uzatarak değişik havalar katabilirsiniz. Her zaman siyah olcak diye de bir kural yok! Göz içlerine kalem çekmeyi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Kirpikleriniz renkli gözlerin pelerini gibi değil midir zaten Upuzun ve kıvrımlı görünüşü de cezbeder.

    Sizin için de, kaş kalemi ile doğru dokunuşlarla kaşları kalınlaştırmak her zaman çok pratik.Akdeniz havası defilelerde de etkisini göstermeye başladı bile. Versus, masmavi okyanusun dokusunu göz kapaklarına taşımış. Mavinin her tonu yeşillerle birleşerek gözleri süsleyecek gibi görünüyor.