2013 İkizler Burcu Yorumu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 20 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. İkizler Burcu 2013 Yorumu  İkizler burcu 2013 yılının başlamasıyla birlikte çevrenizle olan ilişkilerinde geçmişe göre daha uyumlu olacaklardır.Aynı zamanda meslek hayatınızda hem arkadaşlarınızla uyumlu olmanız hem de dengeli ve sakin kalmanızı engelleyen bir etkiyi de beraberinde getirebilir.

  Yüksek düzeydeki özgür olma isteğinizle birlikte rutin bir iş hayatına sahip olmanız ve bu işe uygun bir şekilde çalışmanız sizin için çok sıkıcı ve zor bir durum olabilir. İşte bu yüzden kimseye bağlı kalmadan tek ve istediğiniz gibi çalışmak isteyebilirsiniz.

  Çünkü ikizler burcu olarak emir almayı sevmez ve istemezsiniz İsyankar olan mizacınız ile bir türlü aynı doğrultuya yönelemediğinizden dolayı sürekli olarak çatışma içinde olabilirsiniz Bu dönemlerde hayal gücünüzü ve güçlü olan ön sezgilerinizi kullanarak çok yaratıcı bir çok konuda gerçekten beğenilecek olağanüstü işler başarabilirsiniz. Bu dönemlerde mesleğiniz ile ilgili hiç beklemediğiniz bir anda olumlu ve ya olumsuz çok ani değişimler oluşabilir.

  Şu anda çalışmış olduğunuz bir meslek dalından bir anda vazgeçip istifa ederek birdenbire başka bir alanda çalışmaya başlayabilirsiniz Özelliklede elektronik alanında, bilgisayar konusunda, birbirinden farklı buluşlar, metafizik konusunda veya mekanik araçlar ile alakalı işler size çok daha uygun gelebilir.

  İşte bu yüzden böylesine zeka isteyen bir iş konusunda diğer insanlara göre çok daha başarılı işler çıkartabilirsiniz
   
Similar Threads: 2013 İkizler
Forum Başlık Tarih
Kadınca 2013 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumu 27 Aralık 2012
Kadınca 2013 Ramazan İftar Menüsü 19 Mayıs 2016
Kadınca Avon Aralık Kataloğu 2013 4 Aralık 2013
Kadınca Oriflame Kasım Kataloğu 2013 25 Ekim 2013
Kadınca Avon Kasım Kataloğu 2013 25 Ekim 2013