2013 Gelin Makyajı Nasıl Olur

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 17 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


  1. 2013 Gelin Makyajı Nasıl Yapılır    Gelin adayları için düğün hazırlarının son aşaması olan gelinlik seçimi saç ve makyajdır makyaj ve saç bir başka önem taşır.Öncelikle güvenilir kişilere gelin makyajınızı yaptırmanızı öneriyoruz tanıdğınız işin uzmanı kişiler olmasına dikkat edin gelin makyajı yaptıracağınız kişilerin.Bilgiğiniz bir kuaför salonu tercih edin.

    Tüm gelin adayları bu özel günlerinde Porselen gibi bir görünüme sahip olmak isterler ve özellikle porselen bir makyaj tercih ederler.Bu yıl canlı renkler gelin adaylarının makyajları için oldukça ön planda tutuluyor.

    Gelin adayları riske girmekten korkuyorlar ve sade porselen makyaj seçimlerinde ısrarcı olabiliyorlar.Işıltılı aydınlık porselen gibi bir ten steyen gelin adayları gelin makyajlarında mürdüm ve kahverengini tercih etmeliler.Gelin makyajı yaptırırken gözlerinize ve dudaklarınıza ayrı bir özen gösterilmesini istiyebilirsiniz.Gelin makyajınızda dudakalrınız için doğal renk tonlarını tercih etmelisiniz.Gelin makyajı yaptırırken düüğün yapılacak yer ve mekanda çok büyük önem taşıyor bunu dikkate alarak gelin makyajınızı yaptırın.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gelinmakyaji-64048.jpg]gelinmakyaji-64048[/IMGALT]