2013 Ford Transit Yeni Kasa

'Güncel Bilgiler' forumunda Merve tarafından 2 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Ford Transit Yeni Kasa

  Ford Transit Yeni Kasa 2013

  Yenilikçi katlanabilen ve çıkarılabilen koltuk yapısı sayesinde kullanıcıya farklı koltuk kullanım seçenekleri sunabilmesi ile hem iş hem de hobi amaçlı kullanıma uygun kombinasyon sağlanabiliyor. Buna ilave olarak araçta bulunan ve segmentinde çığır açacak teknolojiler arasında sesle kumanda edilen araç için bağlantı sistemi SYNC ile Acil Durum Desteği de bulunuyor

  En ileri sürüş destek sistemlerine sahip Tourneo Custom Concept, sınıfının en iyi yakıt tüketimi için Fordun düşük CO2 emisyonlu ECOnetic teknolojilerinden yararlanıyor.

  Konsept, krom ızgara çevresi ve ön tasarımda çarpıcı LED aydınlatmadan 18 inçlik alaşım jantlara kadar çok sayıda şık detaylarla daha da geliştirilmiş.

  Yeni ızgara tasarımı, güçlü ve kaslı hatları, göze çarpan jant kenarları ve arka kısmında ayırt edici bir çeviklik sunan cam hatları ile marka olmuş Kinetik Tasarım özellikleri Tourneo Custom Concepte benzersiz karakterini veriyor.

  Motor, üç farklı güç seçeneği sunacak: 100 PS, 125 PS ve 155 PS. Tüm versiyonlar, 6 ileri manuel vitese sahip olacak ve önden çekişli versiyonla sunulacak.

  Model yelpazesi farklı gövde tipi seçenekleri ile sunulacak ve aks aralığı tercihine göre (kısa ve uzun aks aralığı) ek bagaj ya da eşya taşıma olanağı sağlayacak.


  alıntı


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]