2013 Erkek Moda Renkleri

'Sosyal Konular' forumunda Yasemin tarafından 20 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Moda Renkleri Erkek


  Beyler için özel olarak hazırlaıdğımız bu konuda 2013 yılında hangi renkler moda Hangi renk tonları daha çok kullanılcak hep birlikte öğreniyoruz..


  [​IMG]

  Özellikle kullanılan aksesuarların da tercih edilen gömlele uyum içinde olması detaylardan sadece bir kaçı. Ofiste çalışan beyler için ise haki renkli takımlar, siyah ve gri tonlarını bir kenara atıyor. Bu sene kısacası klasik tarzın biraz dışına çıkılacak. Kendinizi yansıtmanız için 2013 senesi size bir fırsat sunuyor. Daha şık görünmek için biraz daha özgün davranmanız yeterli.

  Çikolata Rengi: Beyler, koyu çikolata rengi kıyafetlerinizle centilmen görünüşünüzdeki artışı farkedeceksiniz.

  Kamel Rengi: Ülkemizde kahverenginin bir tonu olarak görülen kamel rengi 2013 yılında erkekler için en trend renklerden birisi. Kamel rengi 2013 kış aylarında karizmanıza karizma katacak!

  Koyu Gri Renk: Koyu gri renk erkeklere en çok yakışan renklerden biridir. 2013 renk trendleri arasında her zaman olduğu gibi ilk sıralarda yer alıyor.

  Kış Beyazı: Hafif gri renge çalan, kış beyazı olarak adlandırdığımız renk 2013 kış renkleri arasında sizi çok asil gösterecek.

  [​IMG]

  [​IMG]
    2. Cevap: 2013 Erkek Moda Renkleri

  Erkek modası da artık gittikçe renkleniyor. Bundan önce sadece siyah ve kahverengnin ön planda olduğu kıyafetler artık rengarenk...bu iyi bir gelişme...