2013 Aslan Burcu Yorumu

'Kadınların Dünyası' forumunda zamaneanne tarafından 30 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


  1. 2013 Yılı Aslan Burcu Yorumu


    Aslan Burcu Yorumu 2013


    Satürn 2005-2007 yıllan arasında burcunuzdayken muhtemelen gelişiminizi sınırlayan ve bir noktaya toplayan ciddi kararlar almak zorunda kaldınız. Şimdi seçtiğiniz yol önünüzde kollara ayrılıyor; başarılarınız ve başarısızlıklarınızı değerlendirirken, önemli sonuçlar doğuracak kararlarla yüzleşmeniz lazım. Hayatınızın beklentilerinizi karşılamayan tarafları yeniden düzeltilmeli ya da ortadan kaldırılmalı, çünkü önümüzdeki yıllar boyunca hırslarınızı en fazla verimi sağlayacak alanlara yöneltmeniz gerekecek.

    Evinizde 23 Ocaktan 13 Nisana kadar geri harekette bulunarak ilerlemenizi engelliyor hatta kendinizden şüphe etmenize yol açıyor. Bununla birlikte, bu dönem boyunca olumlu tavrınızı korumanızın hayati bîr önemi var, böylece cömert Jüpiterin 11 Hazirandan itibaren Amaçlara ilişkin 11. Evinizde bir yıllık kalışı boyunca çabalarınız meyve vermeye devam edecek.

    Uranüsten gelen ve 24 Haziran ve 19 Eylülde tam olacak dehşetli kare açılar, sağlıksız alışkanlıkları sonunda bir kenara bırakmanız ve hayatınızı baştan yaratmanız için sizi zorlayacak derin bir süreci başlatıyor.