2013 Aslan Burcu Neler Bekliyor

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 31 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Aslan Burcunu Neler Bekliyor  2013 te Aslan Burcunu Neler Bekliyor

  Aslan burçlarını 2013 de bekleyeneler neler hep birlikte öğreniyoruz..Sevgili Aslanlar Hayat yolculuğunuzun sonraki aşamasına girmeden önce bu yıl tamamlamanız gereken önemli işleriniz var. Her ne kadar öndeki potansiyel büyük sıçrayışlar, atlayışlarla büyüyor olsa da, dengeleyici Satürn ün İletişime ilişkin 3. Evinize 2013′ ta başlayan ziyareti, 5 Ekimde sonlanarak, hayatınızın eğilimlerinde büyük bir değişime neden olacak.

  Satürn 2005-2007 yıllan arasında burcunuzdayken muhtemelen gelişiminizi sınırlayan ve bir noktaya toplayan ciddi kararlar almak zorunda kaldınız. Şimdi seçtiğiniz yol önünüzde kollara ayrılıyor; başarılarınız ve başarısızlıklarınızı değerlendirirken, önemli sonuçlar doğuracak kararlarla yüzleşmeniz lazım.

  Hayatınızın beklentilerinizi karşılamayan tarafları yeniden düzeltilmeli ya da ortadan kaldırılmalı, çünkü önümüzdeki yıllar boyunca hırslarınızı en fazla verimi sağlayacak alanlara yöneltmeniz gerekecek. Kaybedecek zaman yok, çünkü Satürnün 5 Ekimde şiddetli Akrepe ve Temellere ilişkin 4. Evinize girişi, geçmişe bakmaktansa, temelinizi gelecek için inşa etmenizi gerektirecektir.

  Size doğru gelen kariyer fırsatlarını, bunların ortaya çıkmaları beklediğinizden uzun sürse bile, kucaklamaya hazır olun. Materyalist Boğadaki bereketli Jüpiter, 11 Hazirana kadar Toplumsal Hayata ilişkin 10. Evinizi ziyaret ettiği için, insanlar mesleki katkılarınızı kabul etmeye ve ödüllendirmeye hazırdır.

  Bütün yıl boyunca, hayatınız beklemediğiniz yönlerde gelişmeye devam ediyor çünkü coşkulu Koçtaki bastırılamaz Uranüs, Ulvî Gerçeğe ilişkin 9. Evinizde yedi yıllık konaklamasına devam ediyor. Uranüs île acımasız Plüton arasındaki uzun süreli kare açı, stresi ve değişim için baskıyı arttırırken, özgürlüğün bedelinin ne kadar yüksek olduğunun farkına giderek daha fazla varıyorsunuz. Yeraltının efendisi Plüton bilinmeyen ve bilinçaltında olan her şeyi simgeler. Onun uyandırıcı Uranüsle güçlü kare açısı zihninizin tektonik plakalarını hareketlendirerek parlak fikirler uyandırıyor ve bastırılmış duygulan patlamalar halinde serbest bırakıyor.
   


Similar Threads: 2013 Aslan
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası 2013 Ocak Ayı Aslan Burcu Yorumları 27 Aralık 2012
Kadınların Dünyası 2013 Aslan Burcu Yıllık Yorumu 20 Aralık 2012
Kadınların Dünyası 2013 Aslan Burcu Yorumu 29 Kasım 2012
Kadınların Dünyası Aslan Burcu 2013 Aşk Hayatı 25 Kasım 2012
Kadınların Dünyası 2013 Aslan Burcu Yorumu 30 Ekim 2012