2012'de Yay burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 31 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


  1. 2012 yılında Yay burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

    Cevap: 2012'de Yay burçlarının aşk hayatı nasıl olacak?

    Sevgili Yaylar 2012 yılında ilk evlilik ve aşk yaşamınızla ilgili etkileri veren yedinci ev pek güçlü değil. Bu nedenle, özel hayatınız mevcut durumunu korumaya devam ediyor. Herhangi bir arayış içinde değilsin. Bu tür özel konuların için, seni kısıtlayan bir çevre mevcut değil. Olabildiğince özgürsün.
    Yalnız yaşayanlar, Mart ayında Aşk fırsatlarından faydalanabilirler. İkinci evliliğini yaşayanlar, tartışmalı olan ilişkilerini gözden geçirecekler. Romantik konuları bir kenara bırakarak, birlikteliğinin kendilerine yükledikleri görevleri konuşacaklar. Fakat iyi bir temele sahip ilişkiler kalıcı olacak. Bu nedenle, bir takım olumsuzluklar gördüğün ilişkinde güvensizlikler sona erecek.

    Aile büyüklerinin evliliklerinde krizler olabilir. Evlilik yaşına gelmiş çocuklar ise çok önemli karşılaşmalara şahit olacaklar. Aşk gezegenin; Merkür olduğu için ve bu gezegen, yıl içinde tüm evleri dolaşabilen bir hıza sahip olduğundan, Merkürün bulunduğu yer ve konuma göre her şey değişebilir. Karşınıza çok değişik biçimde ve formda aşk fırsatları çıkacaktır.İyi değerlendirmek sizin elinizde!