2012 Yaz Takı Modası

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 18 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. Yaz Takı Modası 2012


  [​IMG]

  Gerek düğünlerde gerek davetlerde gerekse mezuniyet balolarında şık olmanın önemli bir özelliği de bu şıklığınızı göz dolduran takılarla tamamlamaktan geçiyor. Peki, 2012 yazında hangi takılar ön plana çıkıyor? Janna Diamond, yaz sezonunda hangi takıları tercih etmeniz gerektiğine dair önemli ipuçları veriyor.

  Mezuniyet balolarında hangi takıları tercih etmelisiniz?

  Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde birçok lise ve üniversite öğrencisini mezuniyet heyecanı sardı. Mezuniyet balolarında bu yıl kıyafetleri hangi şık takılar tamamlıyor; gençler arasında hangi takılar gözde? Gençler bu yaz daha çok küçük tektaş küpeler, bilezik ve kolyelerle şıklaşıyor. Renkli taşlardan takılar ve ipli bilezikler daha fazla öne çıkıyor. Mezuniyet balolarında, hem spor hem de zarif görünümlü olduğu için safir ve pırlantalar moda…

  Bronz tenliler için mercan takılar

  Havaların ısınmasıyla, açık hava ve su kenarlarında yapılacak olan düğün, doğum günü, sünnet ve farklı etkinliklere, özel gecelere katılacaklar hangi takıları tercih etmeli? Pırlantalar, zümrütler, özellikle safir ve yakuttan takılar, yaz davetlerinin gözde takıları… Bilezik ve küpelerde ağırlıklı olarak pırlantalar tercih edilmeli. Özellikle bronz tende, mercan takılar oldukça hoş görünüyor.

  Bu yazın plaj takılarında öne çıkanlar

  Yazlık sade elbiseleri, bluzları ve deniz kıyafetlerini ne tarz takılarla tamamlarsak, kendimizi daha şık hissederiz? Bu yazın plaj takıları; aquamarine, turkuaz, mercan, renkli safirler ve pırlantalar gibi renkli taşlardan oluşuyor. Büyük gerdanlıklar yerine daha uzun ve renkli kolyeler, renkli küpelerin tercih edilmesi gerekiyor. Pırlantalı ince veya ipli bilezikler de yaza uygun oldukça zarif seçenekleri oluşturuyor.

  Kaynak: Hürriyet Aile
   


Yükleniyor...