2012 Ve Sonrası

'Güncel Bilgiler' forumunda YAREN tarafından 13 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Sonrası,
  2012 sonrası dünya,
  2012 sonrası dünya haritası

  2012 foton kuşağı
  [​IMG]

  2012 ye az zaman kala çizilen bir dünya haritası çarpıcı bir geleceği gözler önüne koyuyor. Ünlü Futurist Gordon Michael Schallion‘un tahminleri tutarsa dünyamız 2012 öncesi gerçekten büyük afetler gerçirecek gibi görünüyor.

  Günümüzün en büyük kahinlerinden bili olarak bilinen Gordon Michael Scallion bugüne kadar yaptığı bir çok tahminde başarılı olmuştu. Kendisinin kahin olmadığını her fırsatta vurgulayan Scallion kendisini Futurist, yani gelecek tahmincisi olarak adlandırıyor. Doğanın ve insanların verdiği tepkilere göre geleceğin nasıl şekilleneceği üzerine bilimsel çalışmalar yürüttüğünü belirten Gordon Michael’in 1980 li yılardan beri çalıştığı ve 2012 için öngördüğü dünya haritasına belki rastlamamış olabilirsiniz.

  İşte 2012 yılı için gelecek tahmincisinin çizdiği dünya haritası ve kıt’aların şekli. Haritadan da görüldüğü gibi beyaz çizgiler kıt’aların bugünkü sınırlarını gösterirken zamanla sular altında kalacak ve 2012 yılında kıt’alar sadece görülen renkli kısımlardan ibaret kalacak. Scallion’un haritasına göre Avrupa neredeyse tamamen yokolurken Ülkemizin ise Anadolu toprakları sağlam görünüyor. ABD trajik bir son yaşamış haritada. Arap yarımadası ve israil de aynı şekilde. Tabi bu harita gelecek tahmincisinin adı üzerinde bir tahminidir. Ancak avrupanın büyük bölümünün ve Amerika kıtasının bazı bölümlerinin sulara gömülme riski birçok farklı teorinin konusunu oluşturmaktadır.

  kaynak: fotonkusagi.net