2012 Saç Kesim Modelleri

'Kişisel Bakım' forumunda Wish tarafından 16 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Saçlar kıyafet kadar kadınları uğraştıran alanlardan biri. Dışarı çıkmadan önce şekle sokma konusunda çok uğraştıran saçlarınız için 2012 saç kesim modelleri, ile kendinize en uygun saç kesim modelini seçmeniz çok daha kolay olur


  21.jpg

  2012 saç kesim modelleri bayan modasında asimetrik kesim baş köşeye oturuyor. Birkaç yıl önce sadece ünlüleri bu saç modelleriyle görürken günümüzda sokakta da kendisini belli eden bir model.

  Özellikle ön uzun arka kısa kesilen asimetrik model, 2012 saç kesim modelleri bayan modasında ülkemizde çok tutmuş bir stil ve kısa veya orta boy saçlarda kullanılıyor.

  2012 saç kesim modelleri bayan modasında uzun saçlarından vazgeçemeyenler için de katlı kesimler ağırlık kazanıyor


  2012 Katlı Saç Kesim

  12.jpg

  2012 saç kesim modelleri sizlerle yılın en gözde saç modeli 2012 katlı saç kesim modellerini paylaşıyor. 2012 katlı saç kesim modelleri kısa ya da uzun olsun her saç modeli için en uygun kesim oluyor.

  Katlı saçlar çok hoş bir hava katıyor. Çok sevilmesinin en önemli nedeniyse her yüz şekline uyum göstermesi. 2012 katlı saç kesim modelleri arasında favori modellerden biri de asimetrik modeller. Son yıllarda da öne çıkan ön uzun arka kısa asimetrik modeli çok gözde

  2012 Uzun Saç Kesim Modelleri


  122.jpg


  2012 saç kesim modelleri arasında hayli moda olacak 2012 uzun saç kesim modellerini sizlere sunuyoruz. 2012 uzun saç kesim modelleri arasında katlı modeller çok tercih ediyor.

  Uzun saç modelleri pek çok kadının vazgeçemediği bir tutkudur. Hatta kadınlığın göstergesinin uzun saçlar olduğu bile söylenir. Biz de uzun saçlarından vazgeçemeyenler için 2012 uzun saç kesim modelleri modasında neler olduğunu paylaşıyoruz.

  2012 uzun saç kesim modelleri içerisinde katlı kesim çok tercih ediliyor. Katlı saç kesimi çok kullanışlı ve şık bir model. Özellikle kahkülle birlikte çok havalı bir görünüm sağlıyor

  2012 Kısa Saç Kesim Modelleri


  221.jpg
  2012 kısa saç kesim modelleri modern ve göz alıcı özelliğiyle çok tercih edeceğiniz modeller. 2012 kısa saç kesim modelleri arasında nelerin önplanda olduğunu sizlerle paylaşıyoruz.

  Kısa saçlar rahatlığıyla pek çok kadın tarafından kullanılıyor. Özellikle yoğunsanız ve saçlarınıza ayıracak çok vaktiniz yoksa 2012 kısa saç kesim modelleri çok işinize yarıyor. 2012 saç kesim modelleri içinde kısa saç kesim modelleri katlı modellerle tercih ediliyor.

  2012 kısa saç kesim modelleri arasında katlı ve asimetrik modeller çok şık ve havalı görüntüsüyle en popüler saç kesim modeli oluyor.