2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatı

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 3 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatınız
  2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatında Neler Olacak

  Sevgili Oğlak lar 2012 yılında sizleri aşk hayatınızda neler bekliyor aşk hayatınızda neler yaşıyacaksınız merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını konumuzda bulabilirsiniz şimdi sizlere 2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatı Yorumalrını sunuyoruz..

  2012 Oğlak Burcu Aşk Hayatı

  Sevgili Oğlaklar 2012 yılında aşk hayatınız; yaklaşık iki yıldır, aşk ve romantizm konusunda iyi günler yaşadınız. Bu etki 2012 yılı içinde de devam edecek. Geçen yıl sahip olduğunuz agresif tavırlarınız; bu yıl yerini, sosyal yaşam içinde saygın bir yer edinebilmek için kararlı çabalara bırakıyor. Sessiz ve derinden gitmeyi tercih ediyor ve adımlarınızı akıllıca atıyorsunuz.
  Oğlaklar yönetici yetenekleri ile öne çıkmasını bilen kişilerdir. Fakat, sosyal yaşantılarında sessiz kalmayı tercih ettikleri için, bu yönde eksikliklerinin farkındadırlar. Son iki yıldır zorlu bir süreç geçirdiniz. Kendinizi yeniden inşa etme çabaları içindeydiniz. Artık bazı konularda aşamalar kaydettiniz. Eskiye oranla daha sosyal oldunuz ve olmaya devam edeceksiniz. Partnerinizle ilişkileriniz olumlu seyrederken, onun pozitif davranışlarını hissedebiliyorsunuz. Bu yıl Mayıs dan sonra 5. eviniz, belki haritanızın en güçlü etkilerini veriyor. Bu nedenle, evlilikler gündeme gelebilir.Bu konuya ciddi bir şekilde bakıyorsunuz. Bazılarınız yıllardır denediğiniz ilişkinizi belli bir konuma oturtmayı yeğleyeceksiniz.

  Bu yıl aşk ve iş ilişkileriniz arasında denge kurmaya çalışırken, zorlanacaksınız. Çünkü, her iki konuda, ağırlığını üzerinizde hissettirecek Onları, ayarında tutma çabaları vereceksiniz. Bu olay sizi yorsa da, gerçek kişiliğinizin ana temeli olduğu için, keyif de duyacaksınız. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, sosyal fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Belki de, size sosyal statü kazandıracak önemli şirketlere danışmanlık yapabilirsiniz. 2012 yılı ilişkilere bir değişim sunmuyor. Evlilerin evlilikleri devam ederken, Yalnız yaşayanlar bekarlıklarının keyfini sürdürecekler. Bazı Oğlakların 3. evlilikleri ile ilgili şans, kapılarını bir kez daha çalacak. Evlilik yaşında olanlar ciddi olabilecek ilişkiler yaşayabilirler.

  Evlilik çağında olan torunlar bu yıl muhtemelen evlenmeyecekler. Bugünlerde evlenecek olanlar için, sorunlu günler onları bekliyor olabilir. Eğer, aile içinde kardeşlerin evliliği söz konusu ise aynı sorunlar onlar içinde geçerli olacak