2012 KPSS başvuru kılavuzu

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Blizzard tarafından 15 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  ÖSYM'nin 2012 KPSS ile ilgili yaptığı duyuru aşağıdaki gibidir.

  2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra,Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşada yapılacaktır.

  2012-KPSSye lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

  Sınava başvurma işlemleri, 9-18 Nisan 2012tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Ortaöğretim Kurumu (Okulu) Müdürlükleri ve ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri KPSSde başvuru merkezi olarak görev yapacaklardır.

  Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM'nin ÖSYM internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

  2012-KPSS Lisans Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.


  2012-KPSS Lisans Sınav Başvuru Merkezleri


  2012-KPSS Lisans Sınav Merkezleri


  2012 KPSS lisans Aday Başvuru Formu
   
 2. Cevap: 2012 KPSS başvuru kılavuzu

  Başvurumuzu yaptık ve kaçınılmaz sona doğru bir adım daha yaklaştık.Ücretimizi de yatırdık.Bir hafiflik var ki üzerimizde sormayın...55TL :)