2012 Kova Burcu Aşk Hayatı

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 3 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Kova burcu aşk hayatı yorumu

  2012 Kova burcu aşk hayatı nasıl geçicek sizlere özel hazırlanan bu burç yorumalrını merakla okuyacaksınız hepbirlikte bakıyoruz Kova burçlarının Aşk hayatı 2012 yılında nasıl geçecek evet sevgili Kova burçları sizleri 2012 Kova Burcu Aşk Hayatı burç yorumlarıyla başbala bırkaıyoruz

  Sevgili Kovalar 2012 yılında aşk hayatınızda geçen yıllar içinde ne yapacağınıza karararsız bir aşk yaşamınız vardı. Etkilendiğiniz her yeni kişi, hayatınızın odak noktası oluyordu. Bu nedenle; bir çok kişiyi tanıdınız. Özgürlük duyguları adına; içinde bulunduğunuz bu yaşam tarzınız, aşk hayatınızda kararsızlıklara ve bazı yanlışlıklara neden oldu.
  Tüm bu çalkantılar; neyi, ne zaman ve nerede bulabileceğinize cevap veren, sizinle yaşamı mantıklı bir çerçevede paylaşabilecek tek bir kişinin önemini size gösterdi. Jüpiter ve Uranüs artık 3 evinizde sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Bazı Kovalar için ilginç karşılaşmalar söz konusu olacak.. Bu yıl seyahatlerde tanışacağın bir kişi hayatnın ileri dönemlerinde ciddi bir beraberliğin ilk sinyallerini verecektir.. Bu durumda, biraz daha kararlı olup; kendinize iyi bir rota çizerseniz, sizin için sevindirici sonuçlar almanıza neden olur.

  Ayrıca, mevcut ilişkinizi derinlemesine mercek altına alacaksınız. İki tarafın yüklenmesi gereken görevler açığa çıkacak. Taraflar kendi sorumluluklarının bilincinde olacak. Aşk ve sosyal konularında davranışlarınızı disipline etmeye çalışırken; mevcut bulunan arkadaş çevrenizin ciddiyetten uzak tavırları, yaşam spektrumuna kolay yönden bakış açıları, planlarınızı uygulamaya koyarken size güçlük çıkartabilir.

  Bu arayışlar çerçevesinde, evlilik gibi ciddi konularda temkinli davranacaksınız.Bu gezegen etkilerinin sonucunda, çok güzel romantik aşk duyguları içinde olabilirsiniz. Fakat, her ne olursa olsun; gerçek hedeflerinizin rotasından kolay kolay vazgeçmeyecek, en doğruyu bulmaya çalışacaksınız. Bu arada; yedinci evinizde bulunan 3. Evinizde bulunan Jüpiter ve Uranüs, sizi romantizmin kolay ve heyecan veren rotasına çekmek isteyebilir. İşte bu iki gezegenin, aşk hayatınız için verdiği ve birbiriyle çelişen etkileri sizi zorlayacak. İyi niyetle başlayacağın ve aklını beğendiğin bir kişiyi daha sonra beğenmeyebilir ve hatta kusurlu görebilirsin. Aşk hayatına hızlı girmemelisin. Ciddi bir gelişim gösteren ilişkiler içinde, ikinci evlilikler gündeme gelebilir. Ağustos ayının sonlarına doğru; kariyer ile ilgili beklentileriniz çerçevesinde, önemli insanlarla bir arada olabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Ara 2012